Diákjaink

 

1.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Mátyásföldiné Kaló H. Marianna

Nagy Tamás


Balogh-Tóth Zalán

Bereczki Zsófia

Duris Kinga Panna

Endi Ábel

Háló Benjámin

Kárász Patrik

Kiss Kinga

Kiss-Mercs Mátyás

Kovach Tímea

Krekk Nándor

Lukács Lotti

Márton Maja Hanna

Németh Attila

Nilsson Hanna

Pálocska-Nagy Árpád

Rakonczás Anna Mária

Szabó Hanna Nóra

Szabó Robert

Szegedi Noémi

Szilágyi Noémi

Tirpák Zoltán

Tóth Hanna

Utasi Kornél

Vangel Áron Mór

Varga Nimród

Virágos Anna

Zdjelar-Erdei Szofi

 

1.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Parácsi Dóra Bella

Bokor Zsolt


Bazsó Levente András

Bagi Máté István

Békési András

Farkas Hédi

Fullajtár Áron

Horváth István Adrián

Kárász Luca

Katona Janka

Kis Barnabás Gergő

Kocsis Gréta

Köblös Diána

Lengyel Dóra

Makai Donát

Molnár Levente

Némethy Petra

Oláh Vivien

Papp Dea

Peti Olívia Erzsébet

Pető Jonatán

Szabó Dorka

Szabó Hanna

Szilágyi Botond

Szulyák Tamás Milán

Terdik Leila

Tóth Márk

Tóth Nimród

  1.a

1.b

2.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Páll Regina

Bálega Balázs


Balogh Emma Zsófia

Boros Benedek

Csillag Zoltán Barnabás

Illés Annabell

Kalmár Imre

Király Gabriella Szófia

Kocsis Antal Kristóf

Mrena Máté

Nagy Róbert Márk

Rácz Heléna

Simon Lilien

Szabó Bernadett

Szabó Maja

Szász Kristóf

Szőllősi Amarilla

Tacsi Marcell Benedek

Tajti Botond László

Tar Liliána Anita

Tunner Panna Eszter

Vágner Sebestyén

Verdes Luca

2.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Nánássyné Tóth Veronika

Opóczkiné Vajna Erika


Bálint Johanna

Dalmi Dávid

Deák Martin Ádám

Farkas Bence

Farkas Dénes

Gulyás Gellért Búlcsu

Harangi Petra Veronika

Harsányi Hunor

Hornyák Katalin Elizabet

Juhász Kende Nándor

Kállai Dávid Ádám

Katona Kolos Zsolt

Kind Benedek

Lassú Dávid

Mihók Marcell

Nagy Petra

Papp Tímea

Perényi Panna

Szabó Balázs

Takács Ákos István

Tóth Richárd Attila

Ujvárosi Noémi Judit

  2.a  2.b

2.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Vasváry Zsoltné

Szakály Szabolcs


Almási Gábor

Cserny Fanni

Dienes Bence

Dienes Boglárka

Domokos Zsófia

Ezüstszegi Botond

Hadzsi Zétény

Kiss Hanna

Kocsis Virág Mária

Kovács Zalán

Kurucz Ádám

Mandula Gergő Károly

Pákozdi Martin Mihály

Paládi Dorka

Papp Dániel

Répási Zalán Zoltán

Rubi Réka

Sarkadi Eszter

Szakály Anna Magdolna

Szalai Nóra

Szigeti Hanna

Szilágyi Balázs

Tóth Balázs

Tóth Zalán

Varjú Gergely

3.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Bakó Jánosné

Pauk Xénia


Ambrus Zsófia Annabella

Bakator Csanád

Baranya Tamás

Csorba Hunor

Dobos Csegő

Endi Anna

Johom Zsolt

Juhász Janka

Kiss Balázs Botond

Kiss-Mercs Szonja

Lazók Jázmin

Mikáczó Norbert

Milák Mira

Németi Anna Villő

Schneider Berzsián Ábris

Sramkó Zselyke

Szabó Panna Ágnes

Szalontai Réka

Szántó Luca Csenge

Tirpák András

Tóth Boróka

Tóth Klára Veronika

Utasi Ákos

Veres Marcell

Vranyecz Aletta Flóra

Zsanda Botond

 2.c

3.a

3.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Baloghné Papp Magdolna

Oláh Imre


Bónus Barnabás

Bot Mara Veronika

Csillag Mózes Tamás

Deák Zalán

Fejes Nóra

Ferencz Csanád György

Harangi Zsófia

Haux Máté

Havas Hanna

Kádár Tamara

Kapusi Milán Gyula

Katona Hanga

Kelemen Imre

Kovács Zalán

Lengyel József

Medve Réka

Németi Jázmin

Papp Anna

Rácz Dániel

Rácz Dominik

Répási Flóra

Schmidt Adrienn

Terdik Bence

Völgyesi Nikoletta

3.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Béresi-Tóth Katalin

Gólya Gerda


Barta Emese

Boros Botond

Branda Henrik

Csete-Czinege Dániel

Erdei Viktória Virág

Fekete Kristóf

Gyarmati Balázs

Horváth Anna Sára

Kató Lili

Kovács Borbála

Maráz Máté György

Milbik Máté

Molnár Eszter

Molnár László Bence

Nagy Kincső

Osváth Ferdinánd Áron

Papp Dorina Kitti

Peti Anna Magdaléna

Pénzes Zoltán

Péva Tekla

Schlager Anna

Somogyi Mariann

Tenkely Kata

Tóth Péter Ákos

Urgyán Villő

Uszkai Flóra Dalma

3.b

3.c

4.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Obbágy Gabriella

Lévai Zsófia


Balázs Ákos Bence

Békési Gergely

Bihari Lara

Bódi Dávid Bence

Borók Luca

Bráde Bálint

Filipinyi-Tóth Zete

Galamb-Gábri Áron

Gyeskó Csongor

Hlács Hanna

Holozsai Lili

Juhász Luca Zsófi

Kálmán Dalma

Keczán Lara

Kiss Hajnalka Éva

Kiss Marcell

Kovács Botond

Kuhn Rebeka

Mező Dániel

Molnár Levente

Molnár Panna

Mrena Dávid Zsolt

Papp Zsolt

Pauk Antal

Páll Bence

Rozsos Anna

Szabó Domonkos

Szilágyi Réka

Szűcs István Márk

Tóth Sára

Vangel Benedek

4.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Nagy Éva

Kiss Edina

 

Arany Ferenc

Balla Tamás

Csiokmai Hanna Liza

Csordás Mona Sára

Deczki Áron

Faggyas Jázmin

Fási Dominik Mihály

Francia Fanni

Gyurcsik Dalma

Gyuricska Hanna

Harangi Anna Valéria

Harmati Anna

Hornyák Viktor

Kiss Kleó Kata

Kondor Zoltán András

Kovács Ármin

Majnár Rajmund Nimród

Máthé Péter

Mészáros Dániel

Moldoványi Ádám

Mózsik Patrik

Pap Zsolt

Reichert Regina

Sarkadi Boglárka

Szabó Izabella Ilona

Szemes Emília

Varga Péter

Varga Sándor Balázs

4.a

4.b

4.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Lukács Istvánné

Fábián Imre

 

Bartalos József Benedek

Ecsedi Réka

Ferencz Mária Anna

Ferenczi Attila Gyula

Ferge Angelika Kitti

Háló Liliána

Hortobágyi Viola

Kádár Zoárd

Kállai Gergő Levente

Kinczel Adrienn

Kocsis Zsófia Flóra

Koroknai Adrienn

Kovács Tibor

Kovács Zsombor

Laczkó Zsófia

Medve Lilla

Németh Dávid Zoltán

Németh Sára Anna

Papp Domonkos

Sajgó Péter

Sándor Péter

Somogyi Péter

Szabó Máté

Szász-Mátyás Ádádm

Szilágyi Mihály

Tóth Botond

Tóth Emma Roberta

Tóth-Rektor Heléna

Varga Anna Fruzsina

5.a osztályos tanulók névsora
          
Osztályfőnök:

Mászlainé dr. Nagy Judit

 

 

Bacskai Áron

Benefi Adrienn

Benefi Szílvia

Bordi Bellla Viktória

Csete-Czinege Luca

Dankó Sára

Daróczi Zsófi Orsolya

Frankó Nándor

Hegedűs Luca Janka

Hegedűs Zsombor Áron

Herczog Gábor

Hortobágyi Csenge

Kovács Kristóf

Krekk Bíborka

Mátyás Levente Botond

Molnár Luca

Pogány Balázs

Sipos László

Sramkó Gyöngyvér

Szabó Blanka

Szilágyi Dénes

Tar Péter József

Timák Krisztián

Török András József

Varjú Bálint

Veres Péter

4.c

5.a

5.b osztályos tanulók névsora

            Osztályfőnök:

Kepics Ilona

 

Babály Dániel

Bakator Csenge

Bocskay Áron

Czapák Dániel

Csaba Gyula

Duris Boglárka

Farkas Zsombor

Gombácsi Tamás

Ivánka-Tóth Hanna

Kristóf Zsombor István

László Lidvina Nóra

Lisztes Dominik Imre

Nagy Regina

Nyakacska Balázs

Pál Dorina Alexandra

Szabó Levente Zsolt

Szántó Szonja Anna

Szász Vincze

Szecsődi Ádám

Szilágyi Hanna

Vancsik Panna Szende

Varga Ágnes Nóra

5.c osztályos tanulók névsora

         Osztályfőnök:

Nagyné Bóka Gabriella

 

Árvai-Szepesi Kristóf

Bihari Balázs

Bihari Zsolt

Czapák Réka

Elek Natália

Fullajtár Ádám

Grünwald Eszter Anna

Gulyás Csanád Tamás

Halász Flóra

Harmati Áron

Kovács Panka

Mezei Gergő

Nagy Gergő

Nagy Vera

Nagy Zorka Bíborka

Orbán Petra

Pénzes Dóra

Schlager Benedek

Szabó Sarolta

Szász Eliza Hanna

Tatos Csanád Rudolf

Tompa Benedek

Tóth Zoltán

5.b

5.c

6.a osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Kádárné Kupecz Erika

 

Bacsur Zoltán István

Balogh Ádám József

Boa László

Bordosi Gergő

Boros Dominik

Borók Sára

Daróczi Andor Imre

Dzsula Petra

Jaskó Barbara Beatrix

Kálmán Panna

Kerékgyártó Rebeka Dóra

Kiss Fanni

Kovács Előd

Köblös Máté

Kurinszki Mónika

Pete Borbála

Rózsa Márton

Salánki Attila

Salánki Kleopátra

Szabó Máté

Szatmári Kristóf

Székely Laura Dalma

Széll Dániel Huba

Szilágyi Fruzsina

Szilágyi Panni Dorottya

Szilvási Dominik Dávid

Terdik Roland

Tóth Levente

Vajda Krisztina

Varga Péter

6.b osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Dr. Kókainé Varga Beatrix

 

Antal Zétény

Bocskay Alexandra Leona

Bonus Mihály

Cserepes Anna

Farkas Bálint

Gulyás Sarolta Petra

Kádár Kamilla

Káplár Zsombor

Kiss Virág Sára

Kiss Zsófia Zsanna

Kocsis János

Kovács Ádám

Kovács Nelli

Leiti Eszter

Molnár Márk

Molnár Tímea

Perge Anna

Rácz Olivér

Sajtos Viktória

Schmidt Gréta

Simon Liza

Szabó Patrícia

Szemán József András

Szilas Miklós

Takács Amélia

Torma Kevin Márk

Török Kristóf Imre

Varga Hanna

Végvári István Máté

Veres Emil

6.a

6_b

6.c osztályos tanulók névsora
           
Osztályfőnök:

Ilauszky Gyöngyi

 

Almási Gergely

Baranya Gergely

Békési Áron

Branda Milán

Fedora Ferenc

Fekete Bernadett

Gyarmati Rita

Héra-Bogáti Luca

Hornyák Sára

Hortobágyi Piroska

Iklódi Tamás

Kiss Marcell

Komádi Kamilla

Kovács Laura

Kurucz Alíz

Leposa Csanád

Lódi Bianka

Marusák Orsolya Rebeka

Mátyásföldi Maja

Oparaugo Gilbert Peter

Paládi Boglárka

Palotai Csaba

Papp Ádám

Pettkó-Szandtner Ádám

Pósán András

Rákos Tamás

Taizs Dóra Lea

Terdik Tekla

7.c osztályos tanulók névsora
       
 Osztályfőnök: 
            Molnárné Szűcs Mónika

 

Balog Tamás

Balogh Ádám

Danó Döme Dániel

Jánki Viktória

Kelemen Szabolcs 

Keszthelyi Anna Kamilla

Matlag Máté

Milák Ramóna

Misuta Zoltán Tamás

Molnár Bende

Nagy Máté

Pálfi Attila

Papp Rebeka Napsugár

Reichert Hanna

Sajtos Imre

Szabó Máté

Szentkirályi Lili

Tordai Marianna

Tornyai Dóra

Tóth Beatrix

6.c

7.c

8.c osztályos tanulók névsora
       
 Osztályfőnök: 
            Dr. Juhászné Rippert Teodóra

 

Bot Panna Rózsa

Demeter Dávid

Gönczöl Levente Péter

Gulyás Ádám

Gyallai Hanna

Komádi Eszter

Kóris Alma Napsugár

Llupo Martina

Patai Liliána

Páll Dániel

Vaszil István

 

 8.c

 

 

ökoiskola

Diákelőadás a Svetits-héten
Gimnáziumunk röplabda csapata
Svetits-nap
Svetits-hetek előadásán
Mikulás műsor az általános iskolában
Általános iskolás kisdiák
Általános iskolás kisdiákok
Óvodai karácsony
Kaláka együttes koncertje
Kollégiumi beavató
Nyakkendőátadó műsor
Farsang az általános iskolában
Karácsonyi műsor
Gimnazisták klubja
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-cukrászda
Termények megáldása-óvoda
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-nap
Szalagtűző műsor
Gimnáziumi évnyitó
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Sítábor
Szalagtűző
Évnyitó az általános iskolában
December 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
dec.17. K
Csenget az angyal az óvodában
dec.18. Sze, 07:00 - 17:00-dec.19. Cs
Befizetés
dec.20. P
Utolsó tanítási nap, karácsonyozás
dec.21. Szo-jan. 5. V
Téli szünet
jan. 6. H
Házszentelés
jan. 6. H
Szünet utáni első tanítási nap
jan. 6. H, 07:30 -
Vízkereszt - mise (gimn.)
jan. 7. K, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
jan. 8. Sze, 16:30 - 00:00-jan.15. Sze
Tájékoztató tanköteles ovisaink szüleinek
jan. 9. Cs, 16:30 - 00:00-jan.16. Cs
Tájékoztató leendő elsősök szüleinek (más ovikból)
jan.12. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
jan.18. Szo, 10:00 - 11:30-jan.26. V
Iskolába hívogató - ovisoknak
jan.18. Szo, 10:00 - 12:00
Központi írásbeli felvételi (hatosztályos gimnáziumokba)
jan.21. K, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)
jan.23. Cs, 07:30 -
Görög liturgia (gimn.)
febr.12. Sze, 09:00 - 11:00
Ovis nyílt nap