Szakkörök

 

Művészeti szakkörök:

Kézműves szakkör 1-4. osztály

Baloghné P. Magdolna

kedd 1630

Színjátszó szakkör 3-4. osztály

Bakai Barbara

szerda 1400

Színjátszó szakkör 5-6. osztály  

Bakai Barbara

csüt. 1430

Néptánc 2-4. osztály

Tóthné Pásztor Ágnes

csüt. 1600

Szkóla 3-6. osztály 

Suba Dorottya

péntek 1250

Énekkar 3-4. osztály

Horváth Kata

kedd, csüt. 1345

Énekkar 5-6. osztály

Moldován Tekla

hétfő 1345

Sportszakkörök:    

Gyógytestnevelés (3-4.évf.)

Peerné Török Csilla

kedd 1500

Gyógytestnevelés (5-7.évf.)

Peerné Török Csilla         

kedd 1400

Foci fiúknak 1-2. osztály

Bálega Balázs

kedd 1615

Foci fiúknak 3-4. osztály

Fábián Imre

hétfő 1615

Foci fiúknak 5-6. osztály

Bálega Balázs

szerda 1615

Foci fiúknak 7-8. osztály

Fábián Imre

csüt. 1615

Kosárlabda 5-8. osztály

Takácsné Margó

hétfő 1530

Aerobic (5-8.évf.)

Sipos Nóra

kedd 1530

Sakk – kezdő

Szakály Balázs

hétfő 1530

Sakk – középhaladó         

Szakály Balázs

hétfő 1615

Sakk – haladó (5-8.évf.)

Szakály Balázs

hétfő 1445

Szaktárgyi szakkörök:

 

 

Matematika szakkör 5-6. osztály

Ilauszky Gyöngyi

szerda 1410

Lego-robot programozás 6. osztály

Molnárné Mónika

kedd 1430

     
     
     
     

 

ökoiskola

Svetits-nap
Sítábor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Karácsonyi kézműveskedés
Szalagtűző műsor
Kaláka együttes koncertje
Karácsonyi műsor
Farsang az általános iskolában
Svetits-nap
Kollégiumi beavató
Szalagtűző
Általános iskolás kisdiákok
Svetits-hetek előadásán
Termények megáldása-óvoda
Gimnáziumi évnyitó
Általános iskolás kisdiák
Mikulás műsor az általános iskolában
Gimnazisták klubja
Máriapócsi zarándoklat
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Óvodai karácsony
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-cukrászda
Nyakkendőátadó műsor
Diákelőadás a Svetits-héten
Január 2022
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
jan.21. P
Az első félév utolsó napja
jan.22. Szo, 10:00 - 12:00
Központi írásbeli felvételi (hatosztályos gimnáziumokba)
jan.23. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
jan.24. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2. évf.)
jan.25. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
jan.26. Sze, 16:30 -
Szülői értekezlet (5-8. évf.)
jan.29. Szo-febr. 1. K
Síszünet
febr.17. Cs, 15:45 - 20:00
Farsang (gimn. - DÖK)