Diákjaink

 

7.A osztály
Osztályfőnök: 

      Rozsosné V. Borbála

 

A

7.B osztály
Osztályfőnök: 

      dr.Tóth Anna

 

B

8.A osztály
Osztályfőnök: 

      Szurmai Tamás

 

Baranya Luca

Berényi Rebeka Anna

Dézsi Zajzon

Elek Dániel

Ezüstszegi Nikolett

Farkas Réka

Ferenczi Emma

Gál Noémi Dorka

Harmati Nelli Erika

Hornyák Szófia

Kiss Barnabás Vilmos

Kiss Lili

Kovács Benjamin

Kovács Panna

Kujbus György

Laczkó Levente

Mihók Máté

Molnár Hunor

Molnár Máté Dániel

Nyitrai Kincső

Péva Lujza

Rózsa Ákos

Striffel Dominik

Szabados Veronika

Szabó Balázs Hunor

Szakály Máté Szabolcs

Szálkai Hédi

Tenkely Anna

Uszkai Janka

Villás Attila

8.B osztály
Osztályfőnök: 

      Marosi-Nagy Edit

 

Bacskai Levente

Deák Kevin

Ferge Vivien Rita

Fullajtár Zoltán

Füzesi Júlia

Halász Fanni

Hornyák Adél

Hornyák Csaba

Jertyity Gergő

Kis Sára

Kiss-Frankó Nóra

Szegedi Marcell

Kovács Dániel

Krekk Zoltán

Kuhn Veronika

Ladosenszki Ádám

Molnár Ádám

Mosolygó Dorka

Nagy Emma

Oláh Dániel

Papp Viktória

Szabó Ákos

Szabó Kata

Szabó Olivér

Szilágyi Lilla

Sztancs Anna

Tókos-Fejes Zsófia

Varga Ádám

Varga Máté

Veress Zsuzsanna

 

7.0 7.b

9.A osztály
Osztályfőnök: 

      Erdős István

 

Bónus Zoltán

Budai Flóra

Deák Bálint

Deák Eszter

Fekete Noémi

Figura Judit Dorottya

Franc Henrietta

Istenes Lili Hanna

Karmanoczki Máté

Kerek Mercédesz

Kókai Balázs

Kosztin Máté

Kosztin-Számadó Zétény

Kupovics Kincső Enikő

Manzák Sára

Magyar Krisztin Bernadett

Medve Szabolcs

Németi Vivien

Pásztor Anna

Pecze Zsombor Ágoston

Rákosi Rebeka

Szentesi Viktória

Varga Szilvia

9.B osztály
Osztályfőnök: 

      Szemán Anikó

 

Baksa Mária Anna

Borbély Andrea Gitta

Csobán Nikolett Szilvia

Csontos Marcell

Csortos Éva

Demeter Dávid

Forján Adrienn

Füzesi Anna

Herczog Maja

Győriványi Georgina Miyuki

Iklódi Nóra Anna

Keczán Flóra

Kiss Veronika Mária

Kovács Eszter

Kucser Máté Ákos

Laczkó Nándor

Molnár Abigél

Rácz Julianna

Schlager Márton

Steiger Máté

Szabó Márton László

Szászi Aliz

Tóth Nadin Kíra

Uszkai Boglárka Manna

7.b 7.b

10.A osztály
Osztályfőnök: 

      Gál József

 

Bilecka Viktória

Bódis Annamária Lilla

Dobos Otília

Erdei Dóra

Erdélyi Attila Máté

Fucskó Ferenc

Good Elizabeth Jonna

Gulácsi Kendra Fióna

Harapkó Máté

Ivánta Nikolett

Mindák Szófia Rebeka

Nagy Franciska

Nagy Nimród

Oparaugo Laura Chidera

Pálfi Csaba

Papp Imre Gergő

Stefuca Éva

Szabó Anna Anikó

Szilágyi Zsombor

Szilvási Marcell

Szulyák Flóra Zsófia

Szurkos Ábel

Vilicsku Bence Márk

10.B osztály
Osztályfőnök: 

      Dr. Subáné Dombóvári Erika

 

Almási Veronika

Békési Borbála

Dancs Dorka

Dominyák Tamás

Erdei Zita

Frankó Virág

Gál Boldozsár

Győri Janka

Hartman Renáta

Homovics Petra

Hüse Kira Cintia

Juráskó Bea

Kiss Kristóf

Kuhn Borbála

Lukács Adél

Mezei Bence

Molnár Bálint

Nagy Viktória

Pistár Kamilla

Sólyom Zoltán

Szabó Katalin Réka

Szabó Kristóf Károly

Szentesi Dávid

Terdik Emma

Tóth Nándor Zoltán

Urgyán Luca

Svetits 7.a Svetits 7.b

11.A osztály
Osztályfőnök: 

      Dénesiné Zabó Judit

 

Ármós Bianka

Csortos Anna

Farkas Fanni

Fekete Alexandra

Fülöp Kata

Füzesi Marcell

Good Sarah Emily

Jertyity Dávid

Juhos Gyöngyvér

Kalocsai Máté

Káplár Júlia

Kristóf Anna

Lakatos Zsófia 

Molnár Borbála

Ozsvárt Anna

Pósán Ferenc

Rusu Vivien

Sánta Ana Eszter

Soós Blanka

Szabó Zita

Szentesi Teodóra

Szoboszlai Petra

Sztancs László

Takács Attila

Tarján Renáta

Tóth Petra

Varga Anna

11.B osztály
Osztályfőnök: 

      Némethné Székely Julianna

 

Balogh Zalán

Batiz Liza

Belinszki Orsolya

Bokor Johanna

Bozsányi Viktória

Czeglédi Noémi

Dancs Márton

Diószegi-Szabó Bence

Hartmann Borbála

Imre Mihály

Imre Noémi

Kókai Máté

Mitró Veronika

Nagy Dorina

Nótin Bíborka

Nyitrai Boglárka

Papp Bálint

Papp Laura

Pauk Eleonóra

Pete András

Szabó Tímea

Szakadáti Zsófia

Szilágyi Kitti

Szilvási Gergely

Tímár Judit

Tőkés Kinga

Virág Nóra

Svetits 10.a Svetits 8.b

11.A osztály
Osztályfőnök: 

      Baranya Csaba    

 

Ambrus Éva

Bagi Boglárka

Bakkai Ákos

Becske Antónia

Berényi Emma Valéria

Czifra Anita

Czikó Mercédesz

Demeter Marcell

Dumitrán Júlia

Erdei Zsófi Virág

Fekete Dorottya

György Henrietta

Hajós Eszter Sára

Horváth Dominika

Juráskó Gréta

Karmanoczki Fanni

Kelemen Vanda

Kéry Bálint

Kóris Csenge Vanda

Kovács Anna Sára

Molnár Dániel

Mosolygó Panni

Pálosi Liliána

Sándor Zsolt

Szomolya Emőke Virág

Vasvári Tamás Máté

Zombori Dániel Márk

11.B osztály
Osztályfőnök: 

      Takácsné Bodnár Margit    

 

Babits Eszter Nóra

Dominyák Csaba

Fekete Attila Mihály

Ferenczi Krisztina Eszter

Gacsályi Miklós

Gajdos Boglárka

Gáti Réka

Gergely Anna Lilla

Gyarmati Csaba

Győri Eszter

Hamecz Zsófia

Horváth Amanda Krisztina

Hutóczki Fanni

Juhász Boglárka Ágnes

Kóris Hanna Amanda

Kosztin Laura

Kozma Panna Ágnes

Maráz Adrienn

Milu Eszter Melina

Molnár Attila

Puskás Bence István

Sipos Fanni

Szabó Tamás

Szászi Attila

Túri Panna

Veress Júlia

Völgyi Luca Petra

Svetits 9.a Svetits 11.b

 

ökoiskola

Kaláka együttes koncertje
Általános iskolás kisdiák
Termények megáldása-óvoda
Svetits-cukrászda
Svetits-nap
Nyakkendőátadó műsor
Diákelőadás a Svetits-héten
Óvodai karácsony
Szalagtűző műsor
Karácsonyi kézműveskedés
Máriapócsi zarándoklat
Gimnáziumi évnyitó
Gimnazisták klubja
Sítábor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Karácsonyi műsor
Svetits-nap
Mikulás műsor az általános iskolában
Szalagtűző
Farsang az általános iskolában
Általános iskolás kisdiákok
Kollégiumi beavató
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-hetek előadásán
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Augusztus 2020
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
jún.16. K-aug.31. H
Nyári szünet
aug.24. H, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.25. K, 16:30 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.26. Sze, 16:00 -
Ovis búcsúztató
aug.27. Cs, 07:00 - 17:00-aug.28. P
Befizetés (szeptemberre)
aug.27. Cs, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.27. Cs, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.28. P, 08:00 - 17:00
Hetedikesek találkozása (gimn.)
aug.28. P, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
aug.30. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
aug.30. V, 13:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
aug.30. V, 16:30 -
Évnyitó szentmise (gimn.)
aug.31. H
Tanévkezdő kirándulás (gimn.)
szept. 1. K, 07:45 - 17:00
Első tanítási nap