Május

Kun Veronika (8.B) az OATV (Országos Angol Tanulmányi Verseny) döntőjében V. helyezést ért el. Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

Tókos-Fejes Zsófia (8.B) a Lila VegyÉSZ Bajnokság országos döntőjébe jutott. Felkészítő tanára Geröly M. Sára nővér.

Gimnáziumunk csapata bejutott az Id. Szántay Csaba Országos Kémia Verseny döntőjébe. Csapattagok: Ferge Vivien (8.B), Frankó Nóra (8.B), Sztancs Anna (8.B) és Tókos-Fejes Zsófia (8.B). Felkészítő tanáruk Geröly M. Sára nővér.

Deák Kevin (8.B) és Molnár Ádám (8.B) a  Miskolci Egyetem szervezésében zajló Vadász Dénes Informatikai Verseny országos döntőjében 8. helyezést értek el webes szabaduló játék készítésével, folyamtábrájával és Excel számítási problémák megoldásával. Felkészítő tanáruk: Szűkné Iski Izolda

Március

Kovács Anna Sára (12.A) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében francia nyelvből 9. helyezett lett. Felkészítő tanára: Szurmai Tamás tanár úr volt.

Hajós Eszter (12.A) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében informatikából 28. helyezett lett. Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda tanárnő volt.

Tőkés Kinga (11.B) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében latin nyelvből 6. helyezett lett.

Füzesi Marcell (11.A) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében latin nyelvből 13. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk: Géczy M. Erzsébet nővér volt.

Február

Molnár Dániel (12. A) a Pázmány Bölcs-Ész Országos Tanulmányi Verseny történelem kategóriában III. helyezést ért el.

Január

Kovács Anna Sára (12.A) francia nyelvből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) II. fordulójába jutott. Felkészítő tanára: Szurmai Tamás tanár úr volt.

Hajós Eszter (12.A) informatikából az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) II. fordulójába jutott. Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda tanárnő volt.

Füzesi Marcell (11.A) és Tőkés Kinga (11.B) latin nyelvből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) II. fordulójába jutott.  Felkészítő tanára: Géczy M. Erzsébet nővér vol.

Kuhn Veronika (8. B) az OATV (Országos Angol Tanulmányi Verseny) II. fordulójába jutott. Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

Június

Oparaugo Laura (9.A) a Reading in English olvasási versenyen megyei IV. helyezést ért el.