Január

Papp Bálint (10.B) Judo Ifjúsági Országos Rangsorversenyen I. helyezést ért el.

 

Füzesi Marcell (10.A) és Pete András (10.B) latin nyelvből bejutottak az OKTV II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Géczy M. Erzsébet volt.

 

Szabó Ábel (12.A) biológia I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Dr. Benkőné Ladányi Éva volt.

 

Hajós Eszter (11.A) informatika I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Borbála (9.B) a Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny-Alkalmazás kategóriá II. fordulójába jutott .

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Veronika (7. B) az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

Berényi Rebeka Anna (7.A) és Striffel Dominik Fabríció (7.A) is továbbjutott az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Szurmai Tamás volt.


December

Oparaugo Laura (9.A) kategóriájaban városi I. helyezést ért el a Reading in English olvasási versenyen.

Felkészítő tanára Gál József volt.


November

A Bolyai Matematika Csapatverseny Hajdú-Bihar Megyei fordulóján a 8.osztályosok gimnáziumi kategóriájában csapatunk VI. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Budai Flóra (8.A), Laczkó Nándor (8.B), Milák Dénes (8.B) és Rákosi Rebeka (8.A). Felkészítő tanáruk Jászai Gyöngyvér volt.

 

Füzesi Marcell (10.A) a XXX. Erőemelő Magyar Bajnokságon Ifjúsági korcsoportban és a 93 kilogrammos súlycsoportban, 512,5 kilogrammos eredménnyel II. helyezést ért el.
 
Füzesi Marcell (10.A) a XXX. Erőemelő Magyar Bajnokságon Junior korcsoportban és a 93 kilogrammos súlycsoportban, 512,5 kilogrammos eredménnyel II. helyezést ért el

Október

Ady Endre születésének 100. évfordulója alkalmából rendezett "ADY 100" címet viselő vers- és prózamondó találkozón Tátrai Marcell (12. A) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Marosi-Nagy Edit volt.

 

Papp Bálint (10.B) a Cegléden megrendezett Ifjúsági Csapatbajnokságon III. helyezést ért el.


2019-szeptember

A Diószegi Napok keretében 6. alkalommal megrendezett Városi röplabda tornán röplabdásaink első és negyedik helyezést értek el. Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.

 

Papp Bálint (10.B) a Pakson megrendezett (Judo) Atom-kupa, országos rangsorversenyen, Ifjúsági korcsoportban III. helyezést ért el.


További cikkeink...


ökoiskola

Svetits-cukrászda
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-nap
Szalagtűző műsor
Nyakkendőátadó műsor
Svetits-hetek előadásán
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző
Karácsonyi műsor
Évnyitó az általános iskolában
Karácsonyi kézműveskedés
Kaláka együttes koncertje
Diákelőadás a Svetits-héten
Sítábor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Termények megáldása-óvoda
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Gimnazisták klubja
Általános iskolás kisdiák
Általános iskolás kisdiákok
Mikulás műsor az általános iskolában
Kollégiumi beavató
Gimnáziumi évnyitó
Óvodai karácsony
Svetits-nap
Január 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
jan.28. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
jan.29. Sze, 07:00 - 17:00-jan.30. Cs
Befizetés
jan.29. Sze, 16:30 -
Szülői értekezlet (5-8. évf.)
jan.30. Cs, 15:45 - 20:00
Farsang (gimn. - DÖK)
febr. 1. Szo-febr. 4. K
Síszünet
febr. 6. Cs, 07:30 -
Közös mise (gimn.)
febr. 6. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
febr. 8. Szo, 10:00 - 11:00
Ismerkedés, játék a más ovikból jelentkező leendő elsősöknek
febr.12. Sze, 09:00 - 11:00
Ovis nyílt nap
febr.14. P
Farsang (felsősök)
febr.16. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
febr.18. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
febr.21. P, 18:00 -
Farsangi bál (DÖK: 9-12.évf. és öregdiákok)
febr.28. P, 13:00 -
Felvételi beszélgetés a svetitses hatodikosoknak
febr.29. Szo, 09:00 -
Személyes találkozás, felvételi beszélgetés a gimnáziumba jelentkezőknek
márc.17. K, 16:30 -
Szülői értekezlet és fogadóóra (gimn.)