Október

A Déri Múzeum városi versmondó versenyén I. helyezést ért el BORDÁS ANNA (12. A).
Felkészítő tanára: Erdeiné Poráczki Judit

Országos judo bajnokságon serdülő „B” korosztályos fiúk között I. HELYEZÉST ÉRT EL Papp Bálint 7. B osztályos tanulónk.

Aerobik Magyar Kupa döntőn II. HELYEZÉST ÉRT EL Tőkés Kinga 7. B osztályos tanulónk.

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján Gimnáziumunk csapata 7. helyezést ért el (28 csapat közül, tagozatos csapatokkal egy kategóriában).

Csapattagok voltak: Czifra Anita (8.A), Czikó Mercédesz (8.A), Mosolygó Panni (8.A) és  Salánki Anna (8.A).

Felkészítő tanáruk Dr. Tóth Anna volt.

A debreceni középiskolák közötti labdarúgó tornán Gimnáziumunk csapata III. helyen végzett.

Csapattagok voltak: Ale Máté (11. B), Bodó András (11. A), Kádár Krisztián (11. A), Mezei Botond (11. B), Milán Ákos (11. A), Perge Levente (11. B), Pistár Attila (11. B) és Stiegelmayer Máté (11. A). Edzőjük Nagy Gábor volt.

A Diószegi napok keretében rendezett röplabda tornán Gimnáziumunk A röplabda csapata I. helyen, B röplabda csapatunk a II. helyen végzett. Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.

Maráz Adrienn (8. B) a budapesti Országos Művészeti Versenyen Arany Minősítést szerzett,
a Látvány Tánc Európa Bajnokságon csapatban 1.helyezést ért el, Budapesten a Magyar Bajnokságon párosban 2.hely (spanyol-tánc és cigány-tánc), csapatban 1.hely