2020. január

Gimnáziumunk röplabda csapata "A" kategóriában, a leány V-VI. korcsoportos Diákolimpia 2019/2020. tanév országos elődöntőjében III. helyezést ért el.

Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.

 

Papp Bálint (10.B) Judo Ifjúsági Országos Rangsorversenyen I. helyezést ért el.

 

Füzesi Marcell (10.A) és Pete András (10.B) latin nyelvből bejutottak az OKTV II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Géczy M. Erzsébet volt.

 

Szabó Ábel (12.A) biológia I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Dr. Benkőné Ladányi Éva volt.

 

Hajós Eszter (11.A) informatika I. kategóriában az OKTV II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Borbála (9.B) a Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny-Alkalmazás kategóriá II. fordulójába jutott .

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda volt.

 

Kuhn Veronika (7. B) az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

Berényi Rebeka Anna (7.A) és Striffel Dominik Fabríció (7.A) is továbbjutott az Országos Angol Tanulmányi Verseny II. fordulójába.

Felkészítő tanáruk Szurmai Tamás volt.

ökoiskola

Máriapócsi zarándoklat
Általános iskolás kisdiákok
Kaláka együttes koncertje
Sítábor
Karácsonyi kézműveskedés
Diákelőadás a Svetits-héten
Svetits-nap
Gimnazisták klubja
Farsang az általános iskolában
Svetits-hetek előadásán
Nyakkendőátadó műsor
Mikulás műsor az általános iskolában
Általános iskolás kisdiák
Évnyitó az általános iskolában
Szalagtűző
Karácsonyi műsor
Gimnáziumi évnyitó
Kollégiumi beavató
Termények megáldása-óvoda
Óvodai karácsony
Svetits-cukrászda
Gimnáziumunk röplabda csapata
Szalagtűző műsor
Svetits-nap
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)