December

Az Országos Angol Karácsonyi Csapatversenyen – 67 csapat közül – IV. helyen végzett a Svetits Gimnázium csapata. Tagok voltak: Halász Fanni (7.B), Kuhn Veronika (7.B), Szabó Kata (7.B) és Szilágyi Lilla (7.B). Ugyanezen a versenyen a VI. helyet Nagy Emma (7B), Papp Viktória (7.B) és Sztancs Anna (7.B) csapata szerezte meg. Felkészítő tanáruk Gál Alexandra volt.

 

Oparaugo Laura (9.A) kategóriájaban városi I. helyezést ért el a Reading in English olvasási versenyen.

Felkészítő tanára Gál József volt.


November

A Bolyai Matematika Csapatverseny Hajdú-Bihar Megyei fordulóján a 8.osztályosok gimnáziumi kategóriájában csapatunk VI. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Budai Flóra (8.A), Laczkó Nándor (8.B), Milák Dénes (8.B) és Rákosi Rebeka (8.A). Felkészítő tanáruk Jászai Gyöngyvér volt.

 

Füzesi Marcell (10.A) a XXX. Erőemelő Magyar Bajnokságon Ifjúsági korcsoportban és a 93 kilogrammos súlycsoportban, 512,5 kilogrammos eredménnyel II. helyezést ért el.
 
Füzesi Marcell (10.A) a XXX. Erőemelő Magyar Bajnokságon Junior korcsoportban és a 93 kilogrammos súlycsoportban, 512,5 kilogrammos eredménnyel II. helyezést ért el

Október

Ady Endre születésének 100. évfordulója alkalmából rendezett "ADY 100" címet viselő vers- és prózamondó találkozón Tátrai Marcell (12. A) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Marosi-Nagy Edit volt.

 

Papp Bálint (10.B) a Cegléden megrendezett Ifjúsági Csapatbajnokságon III. helyezést ért el.


2019-szeptember

A Diószegi Napok keretében 6. alkalommal megrendezett Városi röplabda tornán röplabdásaink első és negyedik helyezést értek el. Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.

 

Papp Bálint (10.B) a Pakson megrendezett (Judo) Atom-kupa, országos rangsorversenyen, Ifjúsági korcsoportban III. helyezést ért el.


Június

 

Hamecz Zsófia (10.B) versenyeredményei:

Rubint cipők minősítő verseny:

·       szóló: rubin minősítés

·       formáció: rubin minősítés

·       csoport: rubin minősítés

Grand Prix Vienna:

·       show szóló: 2. hely

·       modern szóló: 2. hely

Magyar Divat-és Sporttánc Szövetség:

·       szóló: 1. hely

·       formáció: 2. hely

·       csoport: 1. hely

Revolution Dance Cup nemzetközi minősítő táncverseny:

·       szóló: kiemelt arany

·       csoport: kiemelt arany

·       formáció: kiemelt arany

NTMFSZ (2019.04.06.):

·       szóló: 4. hely

·       csoport: 1. hely

·       formáció: 1. hely

NTMFSZ (2019.02.23.):

·       szóló: 9. hely

·       csoport: 2. hely

·       formáció: 2. hely

(Ez a két verseny alapján kvalifikáltunk a világbajnokságra.)

IDF World Dance Championship, május 22-26 , Pula, Horvátország

·       szóló: 1. hely

·       csoport: 1. hely

·       formáció: 5. hely

 

 

 


Gimnáziumunk három diákja: Bódis Mira (11.A), Holozsai Hanna (11.A) és Tátrai Marcell (11.A), dr. Pete László, DE BTK Tudományos Diákköri Tanácsának elnöke meghívására az idei tanévben tehetséggondozó mentor-programban vett részt a Debreceni Egyetemen. Kutatásuk eredményéről a GRADUS Középiskolás Diákok Konferenciáján adtak számot.

Az előadásaik címe:

Holozsai Hanna 11. A

Színről színre – Madách Imre Az ember tragédiája című drámai költeményének színpadra komponálásáról Vidnyánszky Attila rendezéseiben

Bódis Mira 11.A

A titkos kert

Tátrai Marcell 11.A

„Versi ungheresi incomprensibili” – Olasz–magyar slam poetry kapcsolatok

 

 

 

A Debreceni Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett „Én a képben” c. minősítő rajzpályázaton Holozsai Hanna (11.A) arany minősítést szerzett, az „Így játszunk mi!” című országos rajzpályázaton pedig különdíjban részesült.

 

 

Weertben (Hollandiában) megrendezett Junior Triatlon Európa-bajnokságon Ferenczi Nikolett (11.B) csapatával III. helyezést ért el.

 

 

   

Fülöp Kata (9.A) és Jertyity Dávid (9.A) alkotta PKP nevű csapat a Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékversenyen, a 9-10. évfolyamosok kategóriájában I. helyezést ért el.
Kata és Dávid párosa ugyanezen a versenyen elnyerte a „legprofibb cégalapító” címet, valamint „a legjobb weblap készítője” címet is.



ökoiskola

Svetits-cukrászda
Nyakkendőátadó műsor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Farsang az általános iskolában
Máriapócsi zarándoklat
Óvodai karácsony
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Általános iskolás kisdiákok
Mikulás műsor az általános iskolában
Általános iskolás kisdiák
Kaláka együttes koncertje
Sítábor
Diákelőadás a Svetits-héten
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-nap
Évnyitó az általános iskolában
Svetits-hetek előadásán
Karácsonyi műsor
Kollégiumi beavató
Svetits-nap
Gimnáziumi évnyitó
Szalagtűző
Termények megáldása-óvoda
Szalagtűző műsor
Gimnazisták klubja
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)