Április

 

A Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája által szervezett „Angolszász ünnepek” című megyei kultúrtörténeti angol nyelvi vetélkedőn iskolánk csapata III. helyezést ért el.   A csapat tagjai voltak: Frankó Virág (7.B), Győri Janka (7. B) és Palotai Réka (7. B).

Felkészítő tanáruk Lukács Katalin volt.

 

A hagyományos tavaszi versmondó versenyünket a kortárs költők tiszteletére rendeztük. A következő eredmények születtek:

I. kategóriában (7-8. osztály): I. helyezett: Fülöp Kata (8. A), II. helyezett: Deák Benjámin (7. A), III. helyezett: Dancs Dorka (7. B).

II. kategóriában (9-11. osztály): I. helyezett: Pallag Sára (11.A), II. helyezett: Tátrai Marcell (10. A), III. helyezett: Fekete Dorottya (9. A).


Március

A Szent Atanáz Középiskolai Görögkatolikus Hittanversenyen Gimnáziumunk csapata III. helyezést ért el. Csapattagok voltak:  Andirkó Renáta (11. B), Ferenczi Felícia (11. B) és Haramura Anna (11. A).
 
 
A Görögkatolikus Liturgikusének-versenyen Haramura Anna (11. A) országos I. helyezést ért el. 
 

 

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória  döntőjébe  jutott Molnár Borbála (8.A)

Felkészítő tanára Szűkné Iski Izolda

 

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória  döntőjébe  jutott Fülöp Kata (8.A)

Felkészítő tanára Kepics Ilona.


Február

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem által meghirdetett Bölcs-Ész elnevezésű országos versenyen, kommunikáció szakon Barna Márton (11. A) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Erdős István volt.


2018. január

Az Országos Középiskolai Tanulmányi versenyen  továbbküldhető dolgozatot író diákjaink:

 

Matematika: Szabó Benedek (12.B), Mezei Botond (12.B).

Felkészítő tanáruk dr.Tóth Anna.

Informatika: Stiegelmayer Máté (12.A), Mezei Botond (12.B), Szabó Benedek (12.B).

Felkészítő tanáruk Szűkné Iski Izolda.

Angol nyelv: Bodó András (12.A), Veress Borbála (12.B).

Felkészítő tanáruk Lukács Katalin.

Francia nyelv: Veress Borbála (12.B), Szabó Benedek (12.B).

Felkészítő tanár: Szurmai Tamás.

Olasz nyelv: Pete Miklós (11.A).

Latin nyelv: Pete Miklós (11.A).

Felkészítő tanára Géczy M. Erzsébet.

Biológia: Sivadó Mira (12.A), Kádár Krisztián (12.A), Tálas Boglárka (12.B).

Felkészítő tanáruk dr. Benkőné Ladányi Éva.

Történelem: Gólya Richárd (11.B).

Felkészítő tanára Baranya Csaba.

Ringeinsen Viktor (11.A).

Felkészítő tanára Erdős István.

 

 

Ferenczi Nikolett (10. B) ifjúsági triatlon és duatlon kategóriában elnyerte az Aranyjelvényes sportoló címet, és ifjúsági kategóriában 2017. év Triatlon sportolójának választották. Gratulálunk Nikolettnek és edzőjének!

tovább a képekhez >>


December

Szabó Benedek (12.B) a Hajdú-Bihar megyei matematika versenyen a II. kategóriában 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára Dr. Tóth Anna volt.

 

Gimnáziumunk röplabda csapata a Megyei Karácsonyi Sportnapok keretében megrendezett, 15 csapatos röplabda tornán II. helyezést ért el.Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér volt.


További cikkeink...


ökoiskola

Svetits-nap
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző
Évnyitó az általános iskolában
Gimnáziumunk röplabda csapata
Gimnazisták klubja
Általános iskolás kisdiák
Óvodai karácsony
Termények megáldása-óvoda
Sítábor
Szalagtűző műsor
Nyakkendőátadó műsor
Karácsonyi kézműveskedés
Gimnáziumi évnyitó
Svetits-cukrászda
Kaláka együttes koncertje
Mikulás műsor az általános iskolában
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Máriapócsi zarándoklat
Karácsonyi műsor
Svetits-hetek előadásán
Általános iskolás kisdiákok
Diákelőadás a Svetits-héten
Svetits-nap
Kollégiumi beavató
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)