Október

A Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola által meghirdetett angol nyelvű szövegértési versenyen Palotai Réka (7. B) II. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

 

A Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma Szabó Magda (egykori diákja és tanára) születésének centenáriumán irodalmi-történelmi emlékversenyt rendezett, melyen iskolánk csapata IV. helyezést ért el.

A csapat tagjai Bódis Mira (10.A), Fejes Petra (10.A) és Vojth Laura (10.B) voltak.

Felkészítő tanáruk Lukács Katalin volt.


November

   

A Debreceni Egyetem és  a Tolsztoj Társaság  I. középiskolás orosz nyelvi vetélkedőjén Pete Miklós (11. A) II. helyezést, Bus Dániel (11. B) IV. helyezést, Barna Márton (11. B) V. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Gál József volt.

 

 

A Csapókerti Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvű vers- és prózamondó versenyen Békési Borbála (7. B) IV. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Lukács Katalin volt.

 

    

A budapesti Örkény Színház Csehov Három nővér bemutatójához kiírt „Könyörgök, menjünk oda!” pályázatán Holozsai Hanna (10. A) I. helyezést ért el.

 

 

A budapesti Örkény Színház Csehov Három nővér bemutatójához kiírt „Könyörgök, menjünk oda!” pályázatán Fucskó Lili (10. A) alkotása dicséretben részesült.

 

 

A 2017/2018-as tanév Nyílt Röplabda Diákolimpián Gimnáziumunk lánycsapata városi II. és megyei III. helyezést értek el. Edzőjük Nagyné Farkas Gyöngyvér.


Június


Pete Miklós (10.A) az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyen V. helyezést ért el. Felkészítő tanára Géczy M. Erzsébet volt.

 

        

        

A Nemzeti Színház által meghirdetett, négyfordulós, Országos Színháztörténeti vetélkedőn Gimnáziumunk csapata III. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Barna Márton (10.A), Haramura Anna (10. A), Hortobágyi Katica (10. A), Pallag Sára (10. A) és Ringeisen Viktor (10. A). Felkészítő tanáruk Dr. Subáné D. Erika volt.


Május

Fleischer Bernadett (12. A) a Gödöllőn rendezett 2016/17-es tanévi diákolimpián bajnoki címet szerzett sportlövészetben, a középiskolás lányok 20 lövéses, légpisztolyos versenyszámában. Bernadett nyártól ismerkedik ezzel a sportággal, és máris országos bajnok lett. Gratulálunk!


Április

Az Országos Középiskola Tanulmányi Verseny (OKTV) országos döntőjében Szemán Réka (11. B) V. helyezést ért el. Felkészítő tanára Géczy M. Erzsébet volt.

 

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) országos döntőjébe három diákunk jutott be:

Pamuk Júlia (12. B) olasz nyelvből, Rákos Réka (12. B) és Szemán Réka (11. B) latin nyelvből. Felkészítő tanárok voltak: Medvéné Kovács Enikő és Géczy M. Erzsébet.

 

Az Országos II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Versenyen, a II. kategóriában Szemán Réka (11. B) IV. helyezést ért el. Felkészítő tanára Géczy M. Erzsébet volt.

 

 

Jégkorong u14 magyar bajnokságon III. Helyezést értek el Kókai Máté (7.B) és Diószegi-Szabó Bence (7.B)



ökoiskola

Karácsonyi kézműveskedés
Szalagtűző műsor
Svetits-hetek előadásán
Általános iskolás kisdiákok
Karácsonyi műsor
Svetits-nap
Kollégiumi beavató
Gimnazisták klubja
Diákelőadás a Svetits-héten
Termények megáldása-óvoda
Svetits-cukrászda
Farsang az általános iskolában
Szalagtűző
Nyakkendőátadó műsor
Kaláka együttes koncertje
Gimnáziumunk röplabda csapata
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Évnyitó az általános iskolában
Óvodai karácsony
Máriapócsi zarándoklat
Gimnáziumi évnyitó
Mikulás műsor az általános iskolában
Sítábor
Svetits-nap
Általános iskolás kisdiák
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)