Június


A Bozsik Labdarúgó Tornán a 7-8. évfolyamos fiúk városi I. helyezést értek el.

 

A Bozsik Labdarúgó Tornán az 5-6-7. évfolyamos lányok II. helyezést értek el.


Április

A 2014. évi Festival D”Italiano Országos Versenyen az ELTE Olasz Tanszéke által kiírt Alkotói Pályázaton Kéry Anna Lilla (12. B) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Medvéné Kovács Enikő volt.

A 2014. évi Festival D’Italiano Országos Verseny Meseíró kategóriájában Kéry Anna Lilla (12. B) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Medvéné Kovács Enikő volt.

 

A 2014. évi Festival D’Italiano Országos Versenyen a DE Olasz Tanszék Made in Italy Jelenség pályázatán Koncz Júlia (12. A) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára Medvéné Kovács Enikő volt.

 

A 2014. évi Festival D’Italiano Országos Versenyen a DE Olasz Tanszékének Novellino pályázatán Győri Sarolta (12. A) II. helyezést ért el. Felkészítő tanára Medvéné Kovács Enikő volt.

A 2014. évi Festival D’Italiano Országos Versenyen Élőbeszéd B kategóriában Győri Sarolta (12. A) II. helyezést ért el. Felkészítő tanára Medvéné Kovács Enikő volt.

 

A 2014. évi Festival D’Italiano Országos Verseny Kultúrtörténeti vetélkedőjén, a Gasztronómiatörténet kategóriában Gimnáziumunk csapata III. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Győri Sarolta (12. A), Kéry Anna Lilla (12. B), Koncz Júlia (12. A) és Mátyásföldi Fanni (12. B). Felkészítő tanáruk Medvéné Kovács Enikő volt.

 

A Bolyai Matematika Csapatversenyen Gimnáziumunk csapata megyei IV. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Koncz Gergely (8. A), Mezei Botond (8. B), Salánki Péter (8. B) és Szabó Benedek (8. B).

Felkészítő tanáruk Tóth Anna

 

Kéry Anna (12. B) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében magyar irodalomból V.helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Erdeiné Poráczki Judit

 

Májer Kinga (12. B) a Horváth István Károly Országos Latin versenyen 12. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Géczy M. Erzsébet

 

Hortobágyi Julianna (8. A) a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet által szervezett Országos Német Nyelvi Verseny megyei fordulójába jutott.

Felkészítő tanára: Ragány Rita

 

Koncz Gergely (8. A) a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet által szervezett Országos Német Nyelvi Verseny megyei fordulójába jutott.

Felkészítő tanára: Ragány Rita


 


Március

 

Fekete István írásain alapuló „ERDEI UTAKON” elnevezésű irodalmi és biológiai vetélkedőn Gimnáziumunk csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Farkas Csenge (9. A), Hajdu Márta (9. A) és Ignáth Dorina (9. A). Felkészítő tanáruk: Medvéné Czabán Katalin

 

A Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny II. kategóriájában országos döntőbe jutott Mezei Botond (8. B), Rózsa Márk (8.B), Salánki Péter (8. B) és Szabó Benedek (8. B). Felkészítő tanár: Némethné Székely Julianna

 

A Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny III. kategóriájában országos döntőbe jutott Végh Anna Jusztina (10. A). Felkészítő tanár: Némethné Székely Julianna

 

Salánki Péter (8. B) az Országos Logo Programozási verseny országos döntőjébe jutott.

 

Az Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola által szervezett Megyei Német Irodalmi versenyen Mikáczó Johanna (10. A) II. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Ragány Rita

 

Az Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola által szervezett Megyei Német Irodalmi versenyen Sivadó Patrícia (10. A) különdíjas lett. Felkészítő tanár: Ragány Rita

 

Kéry Anna (12. B) magyar irodalomból az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőse.

Felkészítő tanára: Erdeiné Poráczki Judit

 

Májer Kinga (12. B) latin nyelvből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőse.

Felkészítő tanára: Géczy M. Erzsébet


Február

Májer Kinga (12. B) latin nyelvből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutott.

Felkészítő tanára: Géczy M. Erzsébet

 

Koncz Júlia (12. A) a Diószegi Sámuel Baptista Szakközép-és Szakiskola által szervezett városi szavalóversenyen I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Lukács Katalin

 

Kéry Anna (12. B) a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács 2014-es Felfedezettjeink elnevezésű pályázat keretében, a Borbély Szilárd emlékére felajánlott az Aegon Művészeti Díjat – irodalmi különdíjat – ítélte meg.

 


Január /2014/

Implom József verseny megyei fordulóján Petrov Réka (9. A) VII. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Medvéné Czabán Katalin

 

A XVII. Kölcsey Városi Tanulmányi Versenyen Salánki Péter (8. A) informatikából I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Némethné Székely Julianna



ökoiskola

Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Nyakkendőátadó műsor
Karácsonyi kézműveskedés
Kaláka együttes koncertje
Diákelőadás a Svetits-héten
Szalagtűző műsor
Évnyitó az általános iskolában
Általános iskolás kisdiákok
Gimnazisták klubja
Gimnáziumunk röplabda csapata
Szalagtűző
Svetits-hetek előadásán
Karácsonyi műsor
Kollégiumi beavató
Általános iskolás kisdiák
Svetits-nap
Mikulás műsor az általános iskolában
Farsang az általános iskolában
Sítábor
Termények megáldása-óvoda
Svetits-nap
Gimnáziumi évnyitó
Óvodai karácsony
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-cukrászda
December 2021
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2