2009/2010-es tanév

JÚNIUS

A Play and Win! országos angol nyelvi levelező versenyen
Berényi Lilla és Gönczi Orsolya 8. helyezettek lettek.
Felkészítő tanáruk: Lukács Katalin tanárnő

 

ÁPRILIS

A megyei elsősegélynyújtó versenyen
I. helyezett lett csapatunk
Készülnek a Zánkán megrendezett országos döntőre!
Csapattagok: Guba Dóra, Gönczi Orsolya, Barna Márta
Takács Anett, Matus Flóra!
Felkészítő tanáruk: Takácsné B. Margit tanárnő

Röplabda csapatunk országos 7. helyezett lett.

OKTV filozófia döntőjében
13. helyezett lett Riszt Annamária (12.A)

MÁRCIUS

OKTV filozófia
Döntőjébe jutott Riszt Annamária (12.A)

Az Olasz Fesztiválon kéttannyelvű gimnáziumokban tanulókkal együtt versengve
értek el diákjaink szép eredményeket!
Dicséretben részesült: Suba Réka (11.A), Schaff Rita (11.A), Ferenczi Lívia (12.A)
Felkészítő tanáruk: Medvévé K. Enikő tanárnő

"Képzőművészet és irodalom" versenyen (a MODEM szervezésében)
1. helyezett lett Berki Zsüliett, Gulyás Vivien, Schuller Vivien, Szendi Nóra (8.A)
4. helyezettek: Győri Sarolta, Szakály Tímea, Szabó Mónika, Zelenák Annabella (8.A)
Felkészítő tanáraik: Lukács Katalin és Dr. Subáné D. Erika

Röplabda csapatunk megyei I. helyezett lett

JANUÁR

OKTV biológia
Második fordulóba jutott Zatik Zita (12.A)
Felkészítő tanára: Benkőné Ladányi Éva tanárnő.

OKTV informatika
Második fordulóba jutott Sinkovits Vivien (11.B)
Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda tanárnő.

OKTV olasz
Második fordulóba jutott Ferenczi Lívia (12.A)
Felkészítő tanára: Medvéné Kovács Enikő tanárnő.

DECEMBER

Reading in English Competition 2009-2010
angol olvasási verseny Stage 2 kategóriájában
Kiss Rita (7.A) I. helyezett

A Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulóján
Darányi Eszter (10.B) I. helyezett
Szilágyi Anikó (10.A) II. helyezett
Berényi Lilla (9.B) III. helyezett
(A megyei fordulón az első helyezett vehet részt)

Szent József Gimnázium és Kollégium ..Játék és Nyelv.
angol nyelvi versenyén
Szakács Veronika (8.B) I. helyezett
Berki Zsüliett (8.A) IV. helyezett
Felkészítő tanára: Makai M. Csilla

A Fazekas Mihály Általános Iskola által rendezett
Megyei Angol Rejtvényfejtő Versenyén
Berki Zsüliett (8.A) és
Mórocz Virág (8.B) IV. helyezett
Felkészítő tanáruk: Makai M. Csilla
NOVEMBER

Szent József Gimnázium Mese és Játék
meseíró és mesemondó versenyén
Tóth Réka (9.B) 1. helyezett 


2008/2009-es tanév

JÚNIUS

Play and Win! országos angol nyelvi levelező versenyen
Berényi Lilla (8.B.) 4. helyezett
Felkészítő tanára: Lukács Katalin

MÁJUS

Gábor Dénes Számítástechnikai Verseny döntőjében
Schaff Rita (10.A) 6. helyezett
Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda

Ábel Jenő Latin Fordítói Verseny
Milbik Zsuzsa (10.A) kiemelt dicséretet kapott
Bartha Judit (9.A) dicséretet kapott
Felkészítő tanáruk: Géczy M. Erzsébet

READING IN ENGLISH COMPETITION
angol nyelvű olvasási versenyen
Berényi Lilla (8.B) II. helyezett

ÁPRILIS

Az OKTV döntõjébe jutottak végzõs diákjaink:
Olasz nyelvbõl 8. helyezett lett Major Viktória
Francia nyelvbõl 30. helyezett lett Kocsis Éva
Biológiából a 44. helyen végzett Káplár Anna
Fizikából Bartók Róza jutott be a döntõbe.
Gratulálunk nekik és tanáraiknak:
Medvéné Kovács Enikõ, Rozsosné Varga Borbála,
Dr.Benkõné Ladányi Éva és Czédli Herta tanárnõknek!

A Kutató Diákok Országos Konferenciáján műszaki szekcióban
Bartók Róza (12.A) I. helyezett lett
Felkészítő tanára: Czédli Herta tanárnő

A LANGWEST 2009 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versenyen
Gönczi Orsolya (8.A) angol nyelvből a IV. kategóriában (11-12. évfolyamos gimnazistákkal versenyezve)
10. helyezést ért el, a kiemelkedő teljesítményével középfokú nyelvvizsgát szerzett.
Felkészítő tanára: Lukács Katalin tanárnő

Megyei Szavalóversenyen
Nemes Anna (8.A) I. helyezett
Felkészítő tanára: Lukács Katalin tanárnő

Gábor Dénes Számítástechnikai Versenyen
Schaff Rita (10.A) országos döntőbe jutott
Felkészítő tanára: Szűkné Iski Izolda

"Szent Pál évében - Szent Pálról"
2009. évi Görög Katolikus Hittanverseny országos döntőjében
I. helyezést ért el csapatunk, melynek tagjai:
Sípos Ágnes (8.B)
Barna Márta (8.A)
Lakatos Zsófia (8.B)

Diákolimpia Lány V. korcsoportos országos döntőn
a Svetits röplabda csapata 10. helyezett

A IV. Móricz Erdei Futóversenyen
Bogdándi Virág (11.B)egyéni I. helyezett
IDO Táncok Magyar Bajnokságán
Junior show duó 'A' kategóriában V. helyezett
Barkóczi Dóra (8.A)-Hüse Amanda

A Magyar Divat és Sporttánc Szövetség által rendezett országos SHOWTÁNC versenyen
Junior szóló 'A' kategóriában VI. helyezett
Barkóczi Dóra (8.A)
Junior duó 'A' kategóriában IV. helyezett
Barkóczi Dóra (8.A)-Hüse Amanda

A gróf Wass Albert Jubileumi vers- és prózamondó versenyen
Ferenczi Lívia II. (11.A) helyezett

Móricz Zsigmond Kollégium által szervezett vetélkedő
Svetits 10.A osztályos csapata I. helyezett
Milbik Zsuzsa
Pfliegler Blanka
Suba Réka
Varga Letícia

A kisvárdai Szent László Szakközépiskola Szent László napi informatikaversenyén
Magos Eszter (8.B) I. helyezett
Berényi Lilla (8.B) és
Lakatos Zsófia (8.B) II. helyezett
MÁRCIUS

OKTV francia
Döntőbe jutott Kocsis Éva (12.B)

OKTV olasz
Döntőbe jutott Major Viktória (12.B)

OKTV biológia
Döntőbe jutott Káplár Anna (12.B)

OKTV fizika
Döntőbe jutott Bartók Róza (12.A)

Latin megyei versenyen 3. helyezést ért el a 11. osztályos csoportunk, melynek tagjai:
Dzsubák Mariann
Horeczky Szilvia
Mármaros Petra
Kék Mária
Kökényesi Alexandra
Milbik Anna
Végvári Nikolett

A Frankofónia Ünnepe alkalmából a francia szépkiejtési versenyen "Ének" kategóriában
Bárány Anna (12.B) I. helyezett
La chorale du Lycée Svetits II. helyezett

A regionális Jedlik fizikaversenyen
Petercsák Enikő (8.A) VIII. helyezett

A "FESZTIVAL D'ITALIANO" ORSZÁGOS OLASZ NYELVI DIÁKTALÁLKOZÓN
Suba Réka (10.A) Kreatív Pályázat kategóriában I. helyezett

A Hajdú-Bihar Megyei Diáksport Szövetség által szervezett V-VI. korcsoportos
AMATŐR RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐJÉN
a Svetits csapata I. helyezett
Vedres Márta
Csáthi Klára
Balogh Írisz
Bandula Brigitta
Molnár Noémi
Kiss Anna Rita
Borbély Szilvia
Paczier Csilla
Milbik Zsuzsanna
Gyökös Anett
Margitai Krisztina
Szentesi Eszter
Némethi Szilvia

Diákolimpia Lány V. korcsoportos országos elődöntőn
a Svetits röplabda csapata II. helyezett

A Testvériskolák Matematikaversenyén
7-8. évfolyamon
Mihalik Júlia (8.A) I. helyezett
Bélteki Anett (8.A) II. helyezett
9-10. évfolyamon
Huszenicza Gyöngyi (10.B) I. helyezett
Juhász Réka (9.B) II. helyezett
11-12. évfolyamon
Lempák Szilvia (11.A) I. helyezett
Tarapcsák Ágnes (11.A) II. helyezett

JANUÁR

OKTV fizika
Második fordulóba jutott Bartók Róza (12.A)
Felkészítő tanára: Czédli Herta tanárnő.

OKTV biológia
Második fordulóba jutott Káplár Anna (12.B)
Felkészítő tanára: Benkőné Ladányi Éva tanárnő.

OKTV francia
Második fordulóba jutott Kocsis Éva (12.B)
Felkészítő tanára: Rozsosné Varga Borbála tanárnő.

OKTV olasz
Második fordulóba jutott Major Viktória (12.B)
Felkészítő tanára: Medvéné Kovács Enikő tanárnő.

A szegedi Karolina Gimnázium által meghirdetett ANGOL NYELVI ÉS IRODALMI VERSENYEN
I. helyezettek:
Berényi Lilla 8.B
Gönczi Orsolya 8.A
Rontó Rebeka 8.B

A Szent József Gimnázium által szervezett "Játék és mese" című versenyén
Tóth Réka 8.B különdíjban részesült

DECEMBER

Országos hittan verseny 2. fordulójába jutott Kocsis Dorottya (12.B)

Bibliaismereti versenyen 2. helyezettek:
Kiss Eszter, Kovács Dóra, Margitai Krisztina, Győri Emese, Titkó Noémi, Zibriczky Andrea
3. helyezettek
Kreszács Anikó, Molnár Klára, Paczier Csilla, Pfliegler Blanka, Varga Letícia


Nyugat-ünnep 2008 vetélkedő, Debrecen
Iskolánk csapata I. helyezett
Káplár Anna (12.B)
Kocsis Dorottya (12.B)
Virágh Ágnes (12.B)
Zatik Zita (12.B)
NOVEMBER

Kutató Diákok Regionális Konferenciáján Fizika-műszaki-informatika szekcióban (Mátészalka)
Bartók Róza (12.A) II. helyezett
Felkészítő tanára Czédli Herta tanárnő.

Kyokushinkai karate 2008 . évi Utánpótlás Bajnokságán Junior korcsoportban (Gyöngyös)
Leiter Anett (12.B) III. helyezett

Gulyás Pál Középiskolai Kollégium által meghirdetett városi szavalóverseny (Debrecen)
Ferenczi Lívia (11.A) II. helyezett

Katolikus Ifjúsági Találkozó (Nyíregyháza)

Angol nyelvi pályázatával

I. kategóriában:
Gönczi Orsolya 1. helyezett
Berényi Lilla 2. helyezett
Tóth Réka 3. helyezett

II. kategóriában:
Végvári Nikolett 2. helyezett

Felkészítő tanáruk Lukács Katalin tanárnő volt.

Német nyelvi pályázatával II. kategóriában:
Bárány Anna 2. helyezett

Ragány Rita tanárnő segítette felkészülésében.

A környezetvédelmi vetélkedőn 2. helyezést ért el négy fős csapatunk, melynek tagjai:
Dzsubák Mariann, Milbik Anna, Tarapcsák Ágnes, Tarapcsák Dóra

Biológia tanáruk Réka nővér.

A sporttörténeti vetélkedőn szintén 2. helyezést ért el csapatunk, melynek tagjai:
Babik Nóra, Petris Sára, Varga Nóra

Testnevelés tanáruk Nagyné Farkas Gyöngyvér tanárnő.

A színdarab szereplői:
Abasiute Angéla, Ferenczi Lívia, Gergely Kinga, Gönczi Orsolya, Suba Réka, Tarapcsák Ágnes és Váradi Gréta

Felkészítőjük Marosi Edit volt. 


2007/2008-as tanév

JÚLIUS

Graz, Kórusolimpián Voces Iuvenum kórusunk ezüst minősítést kapott.

JÚNIUS

A Hebe Kft által meghírdetett német levelező nyelvi versenyen
Tarapcsák Ágnes (10.A) és
Tarapcsák Dóra (10.A) I. helyezett
MÁJUS

Szent József Gimnázium által szervezett nyelvi versenyen
Német nyelv
Petercsák Enikő (7.A) I. helyezett
Makai Zsuzsanna (7.A) III. helyezett
Angol nyelv
Gönczi Orsolya (7.A) II helyezett
ÁPRILIS

OKTV döntő - olasz nyelv
Gargya Emese 5. helyezett
Olasz Júlia 16. helyezett

Gábor Dénes Számítástechnikai Verseny
Tarapcsák Ágnes (10. A.) Országos döntő 12. helyezett
"Hallgassuk a Szent Evangéliumot!" Országos Görög Katolikus Hittanverseny
Szilágyi Anikó az egyházi iskolák 7-8. osztályosai között csapatával I. helyezést ért el
Teleki Pál Földrajz Verseny megyei forduló
Szűcs Noémi (8.A) IX. helyezett
Berényi Lilla (7.B) XII. helyezett
FESZTIVAL D'ITALIANO
Virág Ágnes (11.B) I. helyezett - történelmi tanulmány
Olasz Júlia (12.B) II. helyezett - meseírás kategóriában
Balogh Írisz Titánia (11.A) II. helyezett - fordítás kategóriában
Csáthi Klára (11.A) II. helyezett - Ponte Alapítvány pályázata
Gargya Emese (12.A) III. helyezett - irodalmi tanulmány
Ferenczi Lívia (10.A) III. helyezett - versmondás
Vedres Márta (11.A) dícséretben részesült - Ponte Alapítvány pályázata
Lempák Szilvia Pamela (10. A) dícséretben részesült - Ponte Alapítvány pályázata
Olasz Júlia (12.B) dícséretben részesült - SZTE pályázata

Országos Népzenei Verseny (Gödöllő)
Káplár Gréta (10.A) Kiemelt Nívódíj
"Gyökereim földbe kötnek..." városi vetélkedő (szervező: Debreceni Művelődési Központ)
 A Svetits csapata I. helyezett
Dzsubák Mariann (10.A)
Gajdos Dóra (10.B)
Gellért Rita (10.A)
Horeczky Szilvia (10.B)
Kertész Anna (10.A)
Kék Mária(10.A)
Milbik Anna (10.A)
Pál Rebeka (10.A)
Riszt Annamária (10.A)
Tornai Piroska (10.A)
Balkányi Oktatási Központ által szervezett angol feladatmegoldó verseny
Gönczi Orsolya (7.A) I. helyezett
Károly Ireneusz Fizika Verseny
A Svetits csapata (I. korcsoportban) házi dolgozatáért 3. díjban részesült:
Cseri Bernadett (8.B)
Dros Enikő (8.B)
Petercsák Enikő (7.A)
Zsíros Zita (8.B)
II. korcsoportban 2. díjban részesült
Bartók Róza (11.A)
SPORT
A debreceni 5. korcsoportos diákversenyen röplabda csapatunk I. helyezést ért el

MÁRCIUS

Jaczkovics Mihály Kulturális Alapítvány által szervezett versmondó verseny (Hajdúdorog)
Ferenczi Lívia (10.A) I. helyezett
Gróf Wass Albert vers- és prózamondó verseny
Ferenczi Lívia (10.A) II. helyezett
Baross Gábor Szakképző Iskola által szervezett nemzetközi szavalóverseny (Debrecen)
Ferenczi Lívia (10.A) megosztott 3-4. helyezett
Házi szavalóverseny
Ferenczy Lívia (10.A) III. helyezett
Megyei nyelvi verseny "Nyelvünkben élünk"
Berényi Lilla (7B) II. helyezett
FEBRUÁR

Házi matematikaverseny
Huszenyicza Gyöngyi (9.B) I. helyezett
Lempák Szilvia (10.A) II. helyezett
Tarapcsák Ágnes (10.A) III. helyezett
Megyei angol nyelvi verseny
Gönczi Orsolya IV. helyezett (7.A)
Angol olvasási verseny STAGE 2 kategóriában
Berényi Lilla (7B)

Megyei helyesírási verseny
Bogdándi Virág VI-VII-VIII. helyezett (10.B)

Megyei szavalóverseny (Áprily Lajos tiszteletére)
Gönczi Orsolya II. helyezett (7.A)
Városi szavalóverseny (Beregszászi napok)
Dros Enikő I. helyezett (8.B)
Zsíros Zita III. helyezett (8.B)
Városi szavalóverseny (Ady születésének 130. évf. tiszteletére)
Nemes Anna II. helyezett (7.A)


2006/2007-es tanév

OKTV matematika

Második fordulóba jutott Kiss Zsuzsanna (12.A)

OKTV angol

Második fordulóba jutott Pfliegler Anna (12.B)

OKTV olasz

Második fordulóba jutott Szabó Ágnes (12.A)

Országos Népdaléneklő Versenyen

Arany minősítést kapott Káplár Gréta (9.A)

XXII. Bartók Béla Nemzetközi Kórusverseny Debrecen: Voces Iuvenum kórusunk2. helyezett

Kodály Zoltán Országos Kórusversenyen Voces Iuvenum kórusunk
ezüst minősítést kapott.

"Éneklő Ifjuság" területi minősítő hangversenyén a Svetits Intézet 3 kórusa vett részt.

Kicsinyek kórusa - ezüst minősítést

5-6. oszt. kórusa - arany minősítést kapott

Voces Iuvenum gyermek és leánykar arany diplomával meghívást kapott a gála hangversenyre.

A DE Olasz Tanszéke által meghirdetett Garibaldi élete és kora címü vetélkedőn

I. helyezett: Csáthi Klára 10.A, Szanka Ágnes 10.B, Virágh Ágnes 10.B

IV. helyezett: Gargya Emese 11.B, Jánosi Orsolya 11.A, Szabó Ágnes 12.A

FESZTIVAL D'ITALIANO

Élőbeszéd 10. oszt. kategória:
I. helyezett: Major Viki 10.A
II. helyezett: Vedres Márta 10.A

Élőbeszéd 11. oszt. kategória:
III. helyezett: Gargya Emese 11.A

Egyéni ének komolyzene kategória:
II. helyezett: Czirják Csilla 10.B

A Francia Költészet Ünnepe alkalmából rendezett szavalóverseny

III. helyezett: Hetényi Szandra 10.B

Különdíj: Kocsis Éva 10.B

Megyei Latinos Vetélkedő

I. helyezett: Bogdándi Virág 9.BFrey Anett 9.B, Suba Dorottya 11.B, Pósán Brigitta 11.B, Sebők Ágnes 11.B

IV. helyezett: Mármaros Petra 9.B, Takács Brigitta 9.B, Milbik Anna 9.A, Türk Orsolya 9.A, Végvári Nikolett 9.A,
Kék Mária 9.A, Dzsubák Mariann 9.A

Ábel Jenő Latin Fordítói Verseny
Döntős: Suba Dorottya 11.B

Györffy-hét Megyei Versmondó Verseny
különdíjasa: Nádudvari Virág 10.A

Árpád-házi Szent Erzsébet és kora regionális történelmi vetélkedőn
XI. helyezett a Svetits csapata

"Gyökereim földbe kötnek" debreceni várostörténeti vetélkedőn
III. helyezett a Svetits 10.B osztályos csapata.
Bárány Anna, Czirják Csilla, Hetényi Szandra, Kocsis Dorottya, Leiter Anett,
Sütő Lili, Szanka Ágnes, Szántó Márta, Virágh Ágnes, Zatik Zita

A nyíregyházi Keresztény Ifjúsági Találkozó hittanversenyén csapataink
II. helyezést értek el.
7. évf.: Dros Enikő 7.B, Szilágyi Anikó 7.A, Szabó Blanka 7.A, Szűcs Noémi 7.A
9. évf.: Gajdos Dóra 9.B, Sipos eszter 9.B, Tarapcsák Ágnes 9.A, Tarapcsák Dóra 9.A

Városi Elsősegélynyújtó Versenyen
az általános iskolás és a gimnáziumi kategóriában is
I. helyezést értek el csapataink

SPORT

Röplabda csapatunk az V-VI. korcsoport Amatőr Diákolimpia

városi döntőjén I. helyezést ért el,

megyei döntőjén I. helyezést ért el.

Karate Dákolimpia IFJ korcsoportos országos elődöntőn
II. helyezést ért el Leiter Anett (10. B) 


ökoiskola

Általános iskolás kisdiák
Gimnáziumi évnyitó
Diákelőadás a Svetits-héten
Nyakkendőátadó műsor
Svetits-nap
Gimnazisták klubja
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-nap
Mikulás műsor az általános iskolában
Általános iskolás kisdiákok
Gimnáziumunk röplabda csapata
Évnyitó az általános iskolában
Óvodai karácsony
Farsang az általános iskolában
Sítábor
Karácsonyi műsor
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Szalagtűző
Kollégiumi beavató
Svetits-cukrászda
Svetits-hetek előadásán
Szalagtűző műsor
Kaláka együttes koncertje
Karácsonyi kézműveskedés
Termények megáldása-óvoda
Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
okt.24. V-nov. 1. H
Őszi szünet
nov. 7. V, 09:00 - 10:00
Közös iskolai mise (alsósoknak)
nov.10. Sze, 16:00 - 18:00
Fogadóóra (felsősöknek)
nov.11. Cs, 08:00 - 16:00
Pótbefizetés
nov.18. Cs, 16:30 - 18:00
Fogadóóra a gimnáziumban
nov.23. K, 16:30 -
Szülői képviselők gyűlése
nov.24. Sze, 09:00 - 12:00
Nyílt nap (gimn.)