Versenyeredmények

 

2017 MÁJUS

Szent László király jubileumi évében, a Katolikus Pedagógiai Intézet által kiírt rajzpályázaton három óvodásunk is jutalomban részesült.

 

   

Németi Anna Villő, (Napocska csoport)

 


Tóth Boróka (Napocska csoport) és   

 


Vranyecz Aletta Flóra (Katica csoport).

 

 

 

 

2017 FEBRUÁR

 

A debreceni Szent Anna Főplébánia és a Szent JózsefÁltalános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium által meghirdetett "100 éves a Fatimai jelenés" elnevezésű rajzversenyen Tóth Boróka I. helyezést, Németi Anna Villő III. helyezést ért el, Gyarmati Balázs és Fekete Kristóf különdíjat kapott.

Bernáth Péter, Szabó Kristóf Zoltán és Tóth Boldizsár alkotásai is színesítették a pályázatot. A felkészítő óvodapedagógus Steigerné Dékán Mónikavolt.

 

2017 JANUÁR

 

A Forrás Lelki Segítők Egyesülete által meghirdetett rajzpályázaton „Kiskarácsony, Nagykarácsony…” című alkotásával Vranyecz Aletta Flóra (Katica csoport) I. helyezést ért el. Gratulálunk neki!

A rajzpályázatra alkotást küldött még: Szakály Anna Magdolna, Ambrus Zsófia, Pénzes Zoltán, Zsanda Botond, Tirpák András, Rátkai Regina, Endi Anna, Nagy Blanka.

 

2016 OKTÓBER

 

"Rajzold meg Te a jövő okos otthonát!" című rajzpályázaton a Napocska csoportból

Branda Henrik 2. helyezést ért el.

A rajzpályázatra alkotást küldött még: Fekete Kristóf, Szabó Kristóf, Gyarmati Balázs, Tóth Boldizsár, Tóth Boróka, Bernáth Péter, Németi Anna Villő. Mindannyian Napocska csoportosok. Szeretettel gratulálunk nekik!

 

2016 MÁJUS

 

A Veled kerek a világ elnevezésű rajzpályázaton Nagy Kincső, Tóth Emma Roberta és Pénzes Zoltán oklevélben részesült.

  

 

 

 

A Katolikus Óvodák XIII. Szakmai Konferenciáján adták át a Szent Márton év alkalmából meghirdetett rajzpályázat nyerteseinek jutalmát.

Óvodánkból díjazott lett: 

Anna rajza: Nimród rajza:

Harangi Anna Valéria a NAPOCSKA csoportból és Majnár Rajmund Nimród szintén a NAPOCSKA csoportból.

 

Emléklapban részesült: 

Borók Luca, a KATICA csoportból, Rozsos Anna a KATICA csoportból, Vranyecz Aletta Flóra a KATICA csoportból, Bari Arabella, a NAPOCSKA csoportból,  Fekete Kristóf, a NAPOCSKA csoportból, Laczkó Zsófia, a NAPOCSKA csoportból, Szász-Mátyás Ádám, a NAPOCSKA csoportból, Tóth Emma Roberta, a NAPOCSKA csoportból, Tóth-Rektor Helena, a NAPOCSKA csoportból.

A Szent Márton év alkalmából "Óvodás ünnepség megvalósítási terve" című pályázaton 

BODOLAI ÁGNES és KUKI TÜNDE, a KATICA csoport óvodapedagógusai eredményes pályamunkát küldtek be.

pályázat emléklap >>

terv emléklap >>

 

 

2016 ÁPRILIS

 

Április 11-én, óvodásaink közül tizennégyen a Város napja alkalmából rendezett aszfaltrajz-versenyen vettek részt.

A Katica csoportból Rozsos Anna I. helyezést, a Napocska csoportból Bari Arabella V. helye-zést ért el.

A gyermekeket kísérő óvodapedagógusok Horváth Virág, Németh Norbert és Nagyné Kerezsi Ibolya voltak.

Emléklapot (és ajándéktollat) kaptak:

Bari Arabella

Tóth Emma Roberta

Németh Anna

Németh Luca

Kiss Kleó Kata

Papp Domonkos

Kinczel Adrienn

Felföldi Anna

Hlavacska Dénes

Ilonczai Zsuzsanna

Bot Mara Veronika

Haranghy Anna

Borók Luca

Rozsos Anna

tovább a képekhez >>

 

 

2015 NOVEMBER

 

November 27-én Óvodánk gyermek tornacsapata a Debrecen Város Tornászbajnokságán II. helyezést ért el. Csapattagok voltak: Csordás Mona Sára, Faggyas Jázmin, Hlavacska Dénes,

Hortobágyi Viola, Kádár Zoárd, Kovács Ármin, Molnár Levente, Reichert Regina, Rézsó Mátyás, Rózsahegyi Fanni, Szabó Izabella, Szabó Panna és Szilágyi Mihály.

Felkészítő pedagógusok: Czifrák Laura Vanda, Farkasné Nagy Mária és Németh Norbert.

tovább a képekhez >>

 

 

 

2015 SZEPTEMBER

 

     

 

 

 

2015 MÁJUS

 

 

A III. Fórum Kupa sakkversenyen Kádár Zoárd II. helyezést ért el.

 

A Hajdú Kupa Hajdú-Bihar megyei Óvodások bajnokságán Kádár Zoárd III. helyezést ért el.

 

 

 

 

 

2015 ÁPRILIS

 

„ÓVD ÉS TEDD JOBBÁ KÖRNYEZETED”

Sok szeretettel gratulálunk óvodásainknak, akik sikeresen részt vettek az „Óvd és tedd jobbá környezeted” országos rajzpályázaton.

Gyönyörű alkotásaikkal példát mutattak, miképpen tudják megóvni és jobbá tenni környező világunkat!

Gratulálunk az elismerő oklevélben részesült gyermekeinknek:

- Szecsődi Ádám Bárányka csoport
- Bari Arabella Napocska csoport
- Bartalos József Benedek Napocska csoport
- Halász Flóra Napocska csoport
- Harangi Anna Valéria Napocska csoport
- Kaszoni Zsuzsanna Napocska csoport
- Laczkó Zsófia Napocska csoport
- Majnár Rajmund Nimród Napocska csoport
- Németh Sára Anna Napocska csoport
- Pál Dorina Alexandra Napocska csoport
- Tóth-Rektor Helena Napocska csoport

 

 

BÚZASZEM BÁBCSOPORT A MEGYEI BÁBFÓRUMON

 

Óvodánk Búzaszem Bábcsoportja a Hajdú-Bihar megyei Bábfórumon szerepelt április 18- án, a Vojtina Bábszínházban.

Pöttömke, az elveszett bárány történetét mutatták be, mely Jézus elveszett bárány példázata alapján készült. A csoport ezüst minősítést kapott a szakmai zsűritől, melynek tagjai: Salaczné Faludi Anna a Szín – Báb Egyesület elnöke, Dr. Boros Béláné dramaturg, és Asbóth Anikó, a Vojtina Bábszínház bábszínésze volt.

A bábcsoport tagjai:

Bacskai Áron

Hegedűs Luca

Hegedűs Zsombor

Kinczel Adrienn

Komádi Dominik

Mezei Gergő

Molnár Panna

Reichert Regina

Rózsahegyi Fanni

Szecsődi Ádám

Szemes Emília

Ruszkabányai Nándor– zenével kísérte az előadást

Felkészítő pedagógusok:Czifrák Laura és Farkasné Nagy Mária

Képek:

 

 

 

„Debrecen színei – a város ahol élek”

A város napja alkalmából április 10-én, pénteken az Újkerti Közösségi Ház rendezvényén vettünk részt.

Aszfaltrajzversenyen rajzoltuk le Debrecen nevezetességeit, díjakat is kiérdemeltünk:

1. helyezett: Papp Domonkos - Margaréta csoport

3. helyezett: Szecsődi Ádám – Bárányka csoport

 

 

2015 MÁRCIUS

 

Óvodánk Búzaszem Bábcsoportja Czifrák Laura és Farkasné Nagy Mária óvodapedagógusokkal 2015. március 19 – én, az Újkerti Közösségi Házban rendezett Iciri – Piciri Térségi Bábtalálkozón szerepelt, Pöttömke, az elveszett bárány történetével. Jézus példázatát, az elveszett bárányt dolgozták fel közösen, a gyermekek számára is érthető módon, dramatikus eszközökkel, bábokkal, zenével. A neves szakmai zsűri kiemelte, hogy a gyermekek nagyon ügyesek voltak, játékuk, tudásuk kiemelkedő, tisztán, szépen beszélnek, egységes volt a jelenet színpadképe, előadásmódja, zenei hangulata. Ruszkabányai Nándor óvodásunk zenei bátorságát, tudását külön is díjazták. Meghívó>>

Emléklap:    

 

 

 

2014 DECEMBER

 

December 13-án, a Városi tornaversenyen óvodánk csapata 4. helyezést ért el.

Csapattagok voltak: László Lidvina, Bacskai Áron, Orosz Petra, Szabó Sarolta, Szilágyi Hanna, Szilágyi Réka, Szilágyi Mihály, Molnár Levente, Papp Zsolt, Görgényi Vince, Füzesi Mária, , Kovács Ármin

Felkészítő pedagógusok: Czifrák Laura-Németh Norbert

tovább a képekhez >>

 

 

2014 MÁJUS

 

A Magyar Kupa II. fordulójában rendezett Magyar Bajnokságon Görgényi Eszter is a csapat tagja volt.

(Halacska csoport)

 

 

2014 ÁPRILIS

 

Füzesi Marcsi a Hortobágyi Nemzeti Park „Behálózva” című alkotópályázatán különdíjban részesült.

(Halacska csoport)

 

Gyarmati Rita Weöres Sándor halálának 25. évfordulója és a Költészet Napja alkalmából rendezett „Bóbita” versillusztrációs pályázaton óvodás korcsoportban, I. helyezést ért el. 

(Napocska csoport)

 

 

Pénzes Zoltán, a „Barátságos űrlények” című alkotása díjazásban részesült. Jutalma egy belépő az Égen – földön túl című bábelőadásra, valamint egy az előadásról készült dedikált fotómontázs.  Gratulálunk neki!

 

Grünwald Eszter Anna, a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatósága által a „Behálózva” című alkotópályázaton sikeresen vett részt, melyben rajza az I. helyezést érte el. Gratulálunk neki!

 

Varga Bori, a József Attila napi illusztrációs rajzversenyen I. helyezést ért el. Gratulálunk neki!

 

Benei Kornél Péter a II. Fórum Kupán I. helyezést ért el. Gratulálunk!

 

 

A MODEM „Színes ceruza” címmel, debreceni óvodásoknak rajzpályázatot hirdetett márciusban, melynek minden résztvevője díjat kapott.

Az óvodásoknak a Friss tinta című kötetből válogatott kortárs gyerekversek alapján kellett elkészíteni rajzaikat.

A Svetits Katolikus Óvoda 9 gyermeke is díjazásban részesült:

1.     Borók Sára   tovább a képhez>>

2.     Djula Petra   tovább a képhez>>

3.     Duris Bogi    tovább a képhez>>

4.     Füzesi Marcsi     tovább a képhez>>

5.     Görgényi Eszter

6.     Molnár Luca   tovább a képhez>>

7.     Pénzes Dóra  tovább a képhez>>

8.     Szilvási Orsolya  

9.     Varga Bálint    tovább a képhez>>

 

A Géniusz Kupa korcsoportos-sakkversenyen óvodás korcsoportban

I. helyezést ért el Tóth Bence

 

 

 

„Debrecen színei – a város ahol élek” című, a VÁROS NAPJA alkalmából, a Debreceni Művelődési Központ által, 2014. április 11-én megrendezett aszfalt-rajzversenyen

 I. helyezést ért el:  Branda Milán és Vajda Krisztina

  

  II. helyezést ért el:  Taizs Dóra Lea

   

 III. helyezést ért el:  Sápi Áron

Résztvevő gyermekeink voltak:

1.   Bordosi Gergő

2.   Dzsula Petra

3.   Fekete Bernadett

4.   Görgényi Eszter

5.   Gyarmati Rita

6.   Halász Flóra

7.   Hegedűs Luca

8.   Hegedűs Zsombor

9.   Ilonczai Julianna

10.  Kádár Kamilla

11.  Kaszoni Zsuzsanna

12.  Kiss Virág Sára

13.  Komádi Dominik

14.  Leiti Eszter

15.  Mátyásföldi Maja

16.  Meczner Zsófia

17.  Nagy Vera

18.  Pál Dorina Alexandra

19.  Szilvási Dominik Dávid

20.  Varga Bálint

21.  Varga Bori

 

 

2013 NOVEMBER

 

Tornászaink a Városi Tornaversenyen IV. helyezést értek el. Gratulálunk!

 

        tovább a képekhez>>

 

 

2013 FEBRUÁR

 

A DSC-SI és a Jégkarc Egyesület érmesei a Nyílt Vidék Bajnokság Nemzetközi Utánpótlás Műkorcsolya Versenyen:
Szakál Aliz, arany (2006-os korosztály)
Csernoch András, arany (1998-as korosztály)
Fácska Laura, ezüst (2000-es korosztály)
 

 


Fácska Laura és Csernoch András is óvodásaink voltak anno a Katica csoportban, és Szásziné Sustyák Anna óvodavezetőnk vezette először őket a jégpályához.

ökoiskola

Szalagtűző
Termények megáldása-óvoda
Évnyitó az általános iskolában
Szalagtűző műsor
Óvodai karácsony
Svetits-cukrászda
Kollégiumi beavató
Sítábor
Svetits-nap
Mikulás műsor az általános iskolában
Gimnáziumi évnyitó
Karácsonyi műsor a gimnáziumban
Karácsonyi kézműveskedés
Svetits-hetek előadásán
Diákelőadás a Svetits-héten
Általános iskolás kisdiák
Nyakkendőátadó műsor
Általános iskolás kisdiákok
Gimnazisták klubja
Kaláka együttes koncertje
Máriapócsi zarándoklat
Svetits-nap
Farsang az általános iskolában
Karácsonyi műsor
Gimnáziumunk röplabda csapata
Augusztus 2017
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
júl.17. H-aug.25. P
Nyári szünet az óvodában
aug.21. H, 09:00 -
Pótvizsgák, különbözeti vizsgák
aug.25. P, 17:00 -
Szülői értekezlet a leendő ovisok szüleinek
aug.28. H
Első nevelési nap (óvoda)
aug.28. H, 07:00 - 17:00-aug.29. K
Befizetés (szeptemberre)
aug.29. K, 15:00 - 18:00
Köpeny és egyenruha vásárlása, cseréje
aug.29. K, 15:30 - 18:00
Tankönyvek átvétele
aug.29. K, 15:30 - 18:00
Egyenruha átvétele, cseréje (gimn.)
aug.29. K, 16:30 -
Elsősök szüleinek találkozása
aug.31. Cs, 16:30 -
Hetedikes szülői értekezlet (gimn.)
aug.31. Cs, 16:30 - 17:30
Elsősök ismerkedése, közös játék
szept. 1. P
Első tanítási nap (ált.isk.)
szept. 1. P
Gólyanap a hetedikeseknek
szept. 3. V, 09:00 -
Évnyitó szentmise (ált.isk.)
szept. 3. V, 15:00 - 19:00
Beköltözés a kollégiumba
szept. 4. H, 08:00 -
Évkezdő nap (gimn.)
szept. 4. H, 16:30 -
Szülői értekezlet (1-2.évf.)
szept. 5. K, 14:00 - 16:00
Értékmegőrző kulcsok átvétele
szept. 5. K, 16:30 -
Szülői értekezlet (3-4.évf.)
szept. 6. Sze, 16:30 -
Szülői értekezlet (5-8.évf.)