Osztályok

1.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Zséder-Kiss Tímea

Tardi-Nagy Andrea

 

Barta Péter János

Besenyei Barnabás

Béres Sztefani Judit

Bocskay Hanna

Burján-Mosoni Anna

Csaba Kinga Hanna

Csokai Molli

Dobos Péter

Dobos Zsombor

Felföldi Hanna

Gáti Sándor

Gyöngyösi Dorián

Hudácskó Ádám

Illés Marcell

Kerekes Barangó

Lukács Barbara

Malonyai Mira

Spisák Eliza

Szabó Alexandra

Takács Anna Tímea

Tatár Dóra

1.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Opóczkiné Vajna Erika

Bálega Balázs

 

Bodrogi Lili

Czeglédi Gyula

Czeglédi Lili

Csitovszka Katerina

Csősz Benedek

Golenya Dorina

Golenya János

Kiss Balázs

Kolesetska Mariia

Kozák Máté

Kulics Péter

Lingvai Richárd

Matolcsi Léna

Nagy Csenge

Perényi Ágota

Rituper Virág Kata

Serheniuk Anna

Szabó Nikolasz Viktor

Szabó Tamás Magor

Tkachenko Nazar

Törő Dóra

1.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Vasváry Zsolt Józsefné

Szakály Szabolcs


Balogh - Tóth Martin

Bodnár Anna Petra

Csarnai Eszter Sára

Csiszár Emma

Garai Bence

Hajdu Hédi Villő

Hegedűs Gergely Botond

Jaczkó Dániel

Jurás Liza

Kiss Ádám

Kiss Botond

Kovács Kolos

Mandula Péter

Milka Máté

Nagy Dóra

Nagy Ida

Oláh Mia Luca

Pető Rozina

Plósz Panna Sarolta

Utasi Veronika

2.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:

Szilágyiné Féki Erzsébet

Kiss Annamária


Éliás Sándor

Faragó Martin

Földháti Péter

Gozsovics Mátyás

Kerekes Réka

Kiss Emma

Kojsza Dániel

Kuhn Sarolta

Molnár Ágnes

Molnár Napsugár

Nagy Anna Éva

Nyakacska Anna Léna

Papp Zalán

Péva Mihály Sebestyén

Pósán Fanni

Racz Simon Péter

Szilágyi Fruzsina Lilla

Tamaga botond

Tar Kende Ádám

Tóth Erzsébet Berta

Végső Viktória

2.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Bokor Zsolt
Parácsi Dóra


Balla Andrea

Csaba Dominik Kristóf

Farkas Bertold

Gyöngyösi Barna

Gyuricska Benedek

Harapkó Lukács

Juhász Zalán István

Kalmár Péter

Keczán Kornél

Kovács Emma

Kötélverő Kristóf

Kulcsár Panna

Páll Balázs Kevin

Perényi Zsófia

Suba Lili

Szulyák Zsombor Noel

Szurkos Abigél Erika

Takáts Zsombor

Tardi Marcell

Völgyesi Dorina

2.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Mátyásföldiné Kaló H. Marianna
Nagy Tamás


Domokos Pál

Dovhunyk Mykhailo

Farkas Áron

Grünwald Bella Dóra

Kinczel Anna

Kormos Gerda

Kucser Márk Lőrinc

Leiti Áron József

Mátyás Előd

Navratil Zoé

Pálocska-Nagy Péter

Pettkó-Szandtner Dániel

Rácz Izabella

Rakonczás Mihály

Répási Liza

Sokolenko Milana

Szalontai Márton

Szatmári Árpád

Szegedi János

Szigeti Szabolcs

Tóth Eliza

Vass Márton

Zsiros Zsuzsanna

3.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Bakó Jánosné
Pauk Xénia


Antal Lili

Burján-Mosoni Vincze

Dobos Előd

Fehér William

Hajas István Márk

Harapkó Márton

Hlács Kinga

Kiss Hajnalka

Kiss Kata

Kovács Botond

Kútvölgyi Piroska

Lakatos Etelka Veronika

Lukács Viktória

Márki Rella

Molnár Viktória

Nagy Blanka Lotti

Piczil Bence

Simon Jázmin

Sramkó Emese

Szabó Hanna Magdolna

Szilágyi Bertold

Tacsi Léna Hanga

Tőrő Lilla

Végső László

3.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Fábián Imre
Kiss Dorottya

 

Adamik Márton Henrik

Bacsur Domonkos

Balogh Gábor

Bántó Virág

Bokor Kristóf

Éles Dávid István

Harangi Ádám Valér

Kocsis Gréta

Nagy Olívia Hédi

Nagy Vivien Réka

Pásztor András

Pósán Dominik

Póti Franciska

Rácz-Kiss Balázs

Schmidt Zoltán

Schneff Bettina

Stekler Hédi

Szabó Hanna

Szabó Robert

Szücs Mirella

Tóth Hanna

Tóth-Rektor Teodóra

3.c osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Lukács Istvánné
 


Barta Kristóf

Bodnár Teodóra

Bráde Zsófia

Csapó Csenge Luca

Csarnai Marcell

Ferencz Márton

Ferge Nikolett Alíz

Gyarmati Zsófia

Hadobás Eszter

Ivánka-Tóth Levente

Kind Veronika

Kiss-Frankó Emma Rózsa

Laczkó Luca

Lazók Attila

Orbán Bence

Papp Marcell

Pető Piroska

Pogány Anna Léna

Pusztai Áron

Rozsos Ádám

Szabó Gergő

Tóth Lujza Mária

Tóth Tamás Levente

Török Zsombor

Varga Alíz Zsófia

4.a osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Nánássyné Tóth Veronika
Szilágyi Orsolya


Balogh-Tóth Zalán

Bereczki Zsófia

Duris Kinga Panna

Endi Ábel

Kárász Patrik

Kiss-Mercs Mátyás

Kovach Tímea

Krekk Nándor

Lukács Lotti

Márton Maja Hanna

Nagy Hanna Róza

Németh Attila

Nilsson Hanna

Pálocska-Nagy Árpád

Pósán Zsófia

Rakonczás Anna Mária

Rituper Dorka

Szabó Hanna Nóra

Szegedi Noémi

Szilágyi Noémi

Tirpák Zoltán

Utasi Kornél

Vangel Áron Mór

Varga Nimród

Virágos Anna

Zdjelar-Erdei Szofi

4.b osztályos tanulók névsora
         Tanítók:
Szabó Dorina
Oláh Imre


Bagi Máté István

Bazsó Levente András

Békési András

Farkas Hédi

Fullajtár Áron

Füzesi Mihály

Háló Benjámin

Horváth István Adrián

Kárász Luca

Katona Janka

Kelemen Péter

Kis Barnabás Gergő

Köblös Diána

Lengyel Dóra

Makai Donát

Molnár Levente

Némethy Petra

Oláh Vivien

Papp Dea

Pető Jonatán

Stekler Alex

Szabó Dorka

Szilágyi Botond

Szulyák Tamás Milán

Terdik Leila

Tóth Márk

Tóth Nimród

5.a osztályos tanulók névsora
          Osztályfőnök:
Dr. Kókainé Varga Beatrix


Balogh Emma Zsófia

Boros Benedek

Csillag Zoltán Barnabás

Illés Annabell

Kalmár Imre

Király Gabriella Szófia

Kocsis Antal Kristóf

Mrena Máté

Nagy Róbert Márk

Nyakacska Lili

Peák Villő

Rácz Heléna

Simon Lilien

Szabó Bernadett

Szabó Maja

Szász Kristóf

Szilágyi Réka

Szőllősi Amarilla

Tacsi Marcell Benedek

Tajti Botond László

Tar Liliána Anita

Vágner Sebestyén

Verdes Luca

 

5.b osztályos tanulók névsora
          Osztályfőnök:
Kárpátiné Könczöl Tímea


Bálint Johanna

Dalmi Dávid

Deák Martin Ádám

Farkas Bence

Farkas Dénes

Gulyás Gellért Búlcsu

Harangi Petra Veronika

Harsányi Hunor

Hornyák Katalin Elizabet

Juhász Kende Nándor

Kállai Dávid Ádám

Katona Kolos Zsolt

Kind Benedek

Lassú Dávid

Mihók Marcell

Nagy Dávid Marcel

Nagy Petra

Nemes Luca Dóra

Pap Tímea

Perényi Panna

Szabó Balázs

Takács Ákos István

Tóth Richárd Attila

Ujvárosi Noémi Judit

5.c osztályos tanulók névsora
          Osztályfőnök:
Ilauszky Gyöngyi


Almási Gábor

Cserny Fanni

Domokos Zsófia
 

Ezüstszegi Botond

Hadzsi Zétény

Kiss Hanna

Kocsis Virág Mária

Kovács Zalán

Kurucz Ádám

Mandula Gergő Károly

Pákozdi Martin Mihály

Paládi Dorka

Papp Dániel

Répási Zalán Zoltán

Sarkadi Eszter

Szakály Anna Magdolna

Szalai Nóra

Szigeti Hanna

Szilágyi Balázs

Tóth Balázs

Varjú Gergely

Vojtkó Ferenc Levente

6.a osztályos tanulók névsora
          Osztályfőnök:
Mászlainé dr. Nagy Judit

 
Ambrus Zsófia Annabella

Bakator Csanád

Baranya Tamás

Csorba Hunor

Dobos Csegő

Endi Anna

Hornyák Viktor János

Johom Zsolt

Kiss-Mercs Szonja

Lazók Jázmin

Mátyás Borbála

Mikáczó Norbert

Milák Mira

Nagy Emese

Nagy Eszter

Németi Anna Villő

Sramkó Zselyke

Szabó Panna Ágnes

Szalontai Réka

Szántó Luca Csenge

Tiba Zsombor

Tirpák András

Toma Petra

Tóth Boróka

Tóth Klára Veronika

Utasi Ákos

Veres Marcell

Vranyecz Aletta Flóra

Zsanda Botond

6.b osztályos tanulók névsora
           Osztályfőnök:
Eisert László


Bónus Barnabás

Bot Mara Veronika

Csillag Mózes Tamás

Deák Zalán

Erdei Viktória Virág

Fejes Nóra

Ferencz Csanád György

Hadobás Marcell

Harangi Zsófia

Haux Máté

Havas Hanna

Kádár Tamara

Kapusi Milán Gyula

Katona Hanga

Kelemen Imre

Király Róbert

Kovács Zalán

Lengyel József

Lingvai Imre

Medve Réka

Németi Jázmin

Papp Anna

Papp Dóra Lilla

Rácz Dániel

Rácz Dominik

Répási Flóra

Schmidt Adrienn

Terdik Bence

Tóth Anna

Völgyesi Nikoletta

6.c osztályos tanulók névsora
           Osztályfőnök:
Kepics Ilona


Barta Emese

Boros Botond

Branda Henrik

Csete-Czinege Dániel

Fekete Kristóf

Gyarmati Balázs

Horváth Anna Sára

Kató Lili

Kovács Borbála

Maráz Máté György

Milbik Máté

Molnár Eszter

Molnár László Bence

Nagy Kincső

Osváth Ferdinánd Áron

Papp Dorina Kitti

Pénzes Zoltán

Péva Tekla

Schlager Anna

Somogyi Mariann

Tenkely Kata

Tóth Péter Ákos

Urgyán Villő

Uszkai Flóra Dalma

7.c osztályos tanulók névsora
           Osztályfőnök:
Nagyné Bóka Gabriella

 

Arany Ferenc

Bihari Lara

Csaba Krisztián Dávid

Ferenczi Attila Gyula

Ferencz Mária Anna

Gyeskó Csongor

Ivánka Hanna

Kövesligeti Petra

Máthé Péter

Mező Dániel

Páll Bence

Papp Zsolt

Szabó Máté

Szilágyi Réka

Tóth Emma Roberta

Varga Sándor Balázs

8.c osztályos tanulók névsora
           Osztályfőnök:
Molnárné Szűcs Mónika

 

Borbély Dominika

Elek Natália

Farkas Zsombor

Kotroczó Dávid

Lisztes Dominik Imre

Mezei Gergő

Molnár Luca

Pál Dorina Alexandra

Szabó Levente Zsolt

Tóth Zoltán

Török András József