Első hellyel tértek haza diákjaink az innovációs maratonról

Május 28-29-én a budapesti Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola által szervezett Lauder Innovációs Maraton országos döntőjében iskolánkat 11. évfolyamos diákjaink képviselték. 

A versenyzőknek a 24 órán át tartó megmérettetésen a modern technológiák megismerése mellett saját innovatív ötletüket kellett elkészíteniük és prezentálniuk. 

Három diákunk – Benefi Adrienn, Benefi Szintia és Hegedűs Luca – országos I.helyezést értek el.

Szívből gratulálunk nekik és Csikós Dávid tanár úrnak!

2026. június 22.