Május 28-29-én a budapesti Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola által szervezett Lauder Innovációs Maraton országos döntőjében iskolánkat 11. évfolyamos diákjaink képviselték.
A versenyzőknek a 24 órán át tartó megmérettetésen a modern technológiák megismerése mellett saját innovatív ötletüket kellett elkészíteniük és prezentálniuk.
Három diákunk – Benefi Adrienn, Benefi Szintia és Hegedűs Luca – országos I.helyezést értek el.
Szívből gratulálunk nekik és Csikós Dávid tanár úrnak!
2026. június 22.