Debrecen 24- Aludj máskor!

Péntek 13-án, számunkra szerencsésnek mondható napon 22 diákkal és 3 kísérő pedagógussal a "Debrecen 24- Aludj máskor!" elnevezésű 24 órás vetélkedő előselejtezőjén vettünk részt. Diákjaink megmutatták rátermettségüket főzésben, városfelderítésben, gyorsaságban, kitartásban, ügyességi, logikai és kreatív feladatokban. Diákjaink a résztvevő 16 középiskolai csapat között a legjobbnak bizonyultak, elhozták az első helyet és ezzel biztosan jutottak be a jövő tavaszi nagy döntőbe. Szívből gratulálunk minden résztvevőnek, segítőnek!
A rendezők szavait idézve: " A Svetits csapatszelleme a legjobb!"
A versenyen résztvevő diákok: Orosz Orsolya 8.B, Rozsos Anna 8.A, Kovács Zsombor 8.A, Tajti Dóra 9.B, Bocskay Áron 9.B, Szecsődi Ádám 9.B, Kristóf Zsombor 9.B, Kerékgyártó Rebeka 10.A, Gergely Rozalinda 10.A, Herényi Boglárka 10.B, Herényi Anna 10.B, Kovács Nelli 10.B, Borók Sára 10.B, Schmidt Gréta 10.B, Fülöp Eszter 10.A, Terdik Tekla 10.A, Karacs Sarolta 10.A, Fekete Bernadett 10.A, Molnár Márk 10.A, Bordosi Gergő 10.B, Füzesi Júlia 11.B, Szakály Máté 11.A
Kísérő tanárok: Rozsosné Varga Borbála, Farkasné Bakai Barbara, Sipos Nóra

2023. október 14.