Versenyeredmények

Legjobbnak lenni jó

FÜZESI ANNA (12.B), iskolánk súlyemelő élsportolója legutóbb a 2024. évi Iskolás Országos Bajnokságon korcsoportjában és súlycsoportjában I. helyezést ért el.
Anna idei versenyeredményei elismerésre méltók: Junior Országos Bajnokság I. hely (országos csúcs), Olimpiai Reménységek Versenye (Raszyn) II. hely, Európa Kupa Csapatbajnokság (Ljubljana) I. hely, Felnőtt Országos Bajnokság II. hely, Savaria Kupa II. hely.
Küzdésed, kitartásod példaértékű, Anna!

II. hely nemzetközi szavalóversenyen

A debreceni Tóth Árpád Gimnázium a költő születésének 138. évfordulója alkalmából Nemzetközi Középiskolai Szavalóversenyt rendezett, ahol
BABÁLY DÁNIEL (9.A)
a 9-10. évfolyamosok kategóriájában II. helyezést ért el. A zsűri elnöke Bakota Árpád, a Csokonai Színház művésze volt.
Gratulálunk neki és Szemán Anikó tanárnőnek!

Döntős eredmények a sportban

Leány Amatőr Röplabda Diákolimpia Országos Döntőn a SVETITS a 6. helyen végzett.
Gratulálunk a csapatnak és edzőjüknek, Nagyné Farkas Gyöngyvérnek!
Mezei futó Diákolimpia országos döntőjén iskolánkat 4 diák képviselte. Pusztai Dóra, 10. A osztályos tanuló 6.helyezett lett az V.korcsoportos döntőn 3000 méteren 11:25.9 (3:48 min/km) időeredménnyel. Szívből gratulálunk neki!  tovább >>